Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Dornova a Breussova masáž uľaví vášmu telu
Mária Pecniaková

Trápia vás bolesti chrbta, skolióza, tenisový lakeť či boľavé kolená? Skoncujte s liekmi od bolesti, ktoré neriešia príčinu, ale len utlmujú boľavé telo. Dornova metóda je jemná terapeutická technika, ktorá nás zbaví bolesti hlavy, ťažkostí spôsobujúcich blokády a mnoho ďalších nepríjemností.

Celý článok
Joga prospieva zdraviu. Presvedčte sa na vlastnej koži!
Mirka

Joga je návyková. Kto sa tomuto body&mind cvičeniu venuje pravidelne, určite súhlasí. A zároveň bez problémov vymenuje to, čo joga prináša do jeho života. Menej stresu a viac duševnej pohody? Pevnejšie a ohybnejšie telo? Zlepšenie konkrétnych telesných či duševných problémov? Ak chcete vedieť, ako pomôže joga vám, dajte jej šancu!

Nový magazín o zdravom životnom štýle. To je FIT štýl
redakcia
Nový magazín o zdravom životnom štýle. To je FIT štýl
20
NOV

Magazín nabitý overenými informáciami prišiel prvýkrát do stánkov a predajní v októbri. Hneď jeho prvé vydanie spustilo vlnu záujmu a pozitívne ohlasy. Inteligentný časopis je určený pre dnešných aktívnych ľudí bez ohľadu na vek. Cieľom je inšpirovať vás, aby ste objavili svoj vlastný životný štýl, boli zdraví, krásni a sebavedomí.

Záujem o jogu na Slovensku stále rastie
Mirka

Stres. Neistota. Pracovná vyťaženosť. Problémy. Stretávame sa s nimi všetci. Takmer dennodenne. Hľadáme spôsob, ako všetko zvládnuť. Mať dostatok energie. Dosiahnuť vnútornú harmóniu a prijímať dobré i zlé vo svojom živote s pokojom.

Sauna - relax pre telo i myseľ

Pociťujete únavu a potrebujete sa zrelaxovať? Máme pre vás riešenie, ktoré vás zotaví ako po fyzickej, tak i po psychickej stránke. Doprajte si horúcu saunu.

| Počet komentárov: 2
Poradíme vám ako sa zbaviť bolesti chrbta, kĺbov či bolesti pri natiahnutí svalu
Poradíme vám ako sa zbaviť bolesti chrbta, kĺbov či bolesti pri natiahnutí svalu
13
NOV

Bezpečné a efektívne riešenie bolesti pomocou mikroprúdov pôsobiacich cez náplasti ponúka revolučná zdravotnícka pomôcka - PAINMASTER. Vďaka nej sa rýchlo dokážete zbaviť bolesti chrbta, svalov, kĺbov, šliach či väzov. Painmaster je vysoko účinný aj pri menštruačných bolestiach, zmierňuje a skracuje čas hojenia pooperačných a poúrazových rán. Pomáha hojiť vredy aj preležaniny.

Joga môže byť cesta k lepšiemu životu
adidas
Joga môže byť cesta k lepšiemu životu
6
NOV

Pojem „joga“ pochádza z Indie, kde joga aj vznikla. Znamená zjednotenie mysle, tela a ducha. Ak sa rozhodnete ísť prvýkrat na jogu, možno vás pomalé pohyby a hudba budú len znervózňovať. Málo kto si ju po prvom cvičení obľúbi natoľko, že sa stane súčasťou jeho života. Ak zostanete vytrvalí a prekonáte prvotné obavy, vďaka joge môžete neskôr získať silu, ktorá sa nedá vybudovať žiadným silovým tréningom.

7 dôvodov na pravidelnú masáž

Dnes si povieme, prečo je dobré chodiť pravidelne na masáž. Masáž nie je určená len pre občasný relax za odmenu. Rovnako tak sa na masáž nechodí, len keď máme zdravotný problém. Je dobrá pre naše zdravie a prevenciu z viacerých dôvodov, preto z nej urobme pravidelnú súčasť nášho života.

Výsledky sútaže o športové bundy adidas s technológiou ClimaWARM+!
adidas
SÚŤAŽ o športové bundy adidas s technológiou ClimaWARM+!
31
OKT

Pre vyššiu motiváciu k cvičenie, aj v chladnom počasí, sme pre vás pripravili súťaž o kvalitné dámske športové bundy adidas s technológiou ClimaWARM+, ktoré vás zahrejú aj počas chladných jesenných dní. A už poznáme tých, ktorí sa z novej bundy budú pri športovaní tešit.

Manuál športového nováčika: Zacvičte si BodyArt
Eva Bacigalová

Vyskúšali ste už jógu, pilates, zumbu aj klasický bodywork a stále ste nenašli ten druh skupinového cvičenia, ktorý by vám najviac vyhovoval? Možno ho objavíte práve dnes, ak sa nám podarí nadchnúť vás pre BodyArt.

FACE YOGA - dokonalá tvár nie je len dar od prírody
Mária Jančeková

Každý z nás sme sa určite aspoň raz v živote pristihli pri zrkadle neveriacky krútiac hlavou, že vrásky, či už mimické alebo tie, ktoré sa objavia po čase, ešte stále nie sú náš problém. Roky bojujeme za krásnu postavu, za zdravý životný štýl a žijeme v domnení, že robíme vlastne všetko pre naše telo. Popri tom nejak stále zabúdame na to, že aj naša tvár, zrkadlo našej duše, potrebuje okrem dobrého krému pravidelný pohyb.

Manuál športového nováčika: Spoznajte pilates
Eva Bacigalová

Nech cvičíte akokoľvek, vždy robíte dobre. Pohyb telu prospieva bez ohľadu na ročné obdobie, váš vek alebo kondíciu. Ak chcete na jeseň vyskúšať cvičenie, ktoré nie je náročné, no pritom výsledky sa dostavia takmer okamžite, skúste Pilates.

Chráňte svoje telo pred toxínmi. Používajte prírodnú kozmetiku
Mirka
Chráňte svoje telo pred toxínmi. Používajte prírodnú kozmetiku
16
OKT

„Chémiu“ jeme, natierame na pokožku, umývame si ňou vlasy. Výsledok? Trpíme alergiami. Pleť je posiata vyrážkami, vlasy sa lámu a mastia. Pokožka hlavy je plná lupín. Aj to sú niektoré z dôvodov, prečo dopyt po kozmetike bez syntetických zložiek rastie. Ako ste na tom vy?

Túžite zbaviť sa stresu? Tieto cvičenia vám zaručene pomôžu
Mirka

Naháňam sa po celý deň a aj tak nič nestíham! Šéf je neustále za mojím chrbtom a kontroluje ma. Kolega čaká, kedy urobím chybu. Deťom sa príliš nedarí v škole. A ako by to nestačilo, začínajú sa ozývať zdravotné problémy. Nemám pre seba ani minútku. Jednoducho som v strese!

Odhoďte šaty a staňte sa slobodnejšími. Cvičte nahú jogu!
Mirka
Nahota v joge pomáha oslobodiť telo aj myseľ. Cvičili by ste jogu nahí?
4
OKT

„ ... pomáha nám aspoň na chvíľu vystúpiť z ohraničenia našej mysle a ega a prehĺbiť intímny vzťah ku svojmu vlastnému telu. Cvičenie navodzuje pocit fyzickej a psychickej pohody. Je to krásne uvoľnenie a uvedomenie si svojej telesnej podstavy bez hanby, bez posudzovania toho, čo máme na sebe,“ hovorí o nahej joge česká inštruktorka Zdeňka Huňáčková.

Marta Koleničová cvičenie milovala, no Pilates jej prúdil v žilách
Mária Penciaková

Svet pilatesu navždy opustila slovenská legenda Marta Koleničová. Smúti nie len jej rodina, priatelia, ale aj jej zverenci a svet Pilatesu. Pilatesová kráľovná svoju životnú energiu a silu mala na rozdávanie. Paradoxom sa stalo, keď ju potrebovala ona bolo jej málo.

| Počet komentárov: 1
Začnite deň s úsmevom a plní energie. „Pozdravte slnko“!
Mirka

Telo, duša a myseľ. Tvoria podstatu človeka. Úloha je dávno zadaná: pracovať na sebe zo všetkých síl. Ako? Napríklad vykonávaním cvičenia pozdrav slnku. SURYA NAMASKAR je dvanásť jogových pozícií, plynule nadväzujúcich na seba, ktoré pozitívne ovplyvňujú všetky tri aspekty nášho JA.

Spoznajte zázvor ako liek!
Mia
http://www.sxc.hu/photo/193563
28
SEP

V staroveku zázvor nazývali „panacea“ liek od všetkých chorôb. V kuchárstve nachádza najširšie použitie.
V medicíne - všeliek! Ponúkame aj zaujímavé zázvorové recepty pre čaje.

Jedinečný Body & Mind kongres sa blíži
redakcia

Milujete yogu, pilates, bosu, portdebras, či powerstrech? O pár dní sa koná už tretí ročník kongresu Body&Mind, na ktorom si môžete zacvičiť všetky tieto cvičenia spolu s najlepšími prezentérmi Európy. 

PortDeBras - krása tanca a účinnosť cvičenia v jednom
Helena Ballová

Dvaja chlapíci, každý inej národnosti a predsa majú veľa spoločného. Pohyb. Vytvorili úspešný program PortDeBras, cvičenie, ktoré milujú ľudia na celom svete. Ponúkame vám zaujímavý rozhovor s Juliom Papi a Vladimírom Snezhik, s ktorými sme sa rozprávali nielen o PortDeBras. Svetoznámi inštruktori a prezentéri rozprávali o svojom pracovnom, ale aj súkromnom živote.