Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Ako úspešne zvládnuť Reštart výzvu? Pomôžu vám tieto tipy!

Redakcia
Obdobie zmien v stravovaní a môže byť zo začiatku náročné a miestami nepríjemné, no ak vykročíte mimo komfortnej zóny, posuniete sa smerom vpred. Konkrétne, bližšie k zdravému, pevnému a štíhlejšiemu telu. Ako zvládnete našu novoročnú výzvu ľahko a bez problémov?
Ako úspešne zvládnuť Reštart výzvu? Pomôžu vám tieto tipy!
Zdroj: Natália Jakubcová pre Supershape
15. JAN 2024

Máme pre vás užitočných 5 tipov, ktoré vám pomôžu prejsť našou novoročnou výzvou bez väčších ťažkostí. Ako sa pripraviť, aby bola pre vás Supershape Reštart výzva čo najlepšie zvládnuteľná?

1. Odložte nevyhnutné povinnosti na inokedy

Pred reštartom si zabezpečte čas a sústreďte sa na dodržiavanie nového stravovacieho plánu. Vyhnite sa zbytočným starostiam a oddiaľte všetky nevyhnutné úlohy na inokedy. Najpodstatnejšie je, aby ste dodržiavali pokyny v jedálničku a nevynechávali jedlá iba preto, že ste nemali čas ich pripraviť. To by bola škoda, vzhľadom k úsiliu, ktoré ste do výzvy už vložili.

2. Nakupujte s rozvahou

Pred začiatkom výzvy obdržíte zoznam potravín, ktoré budete konzumovať. Odporúčame vám ich nakúpiť vopred, aby ste si tak uľahčili priebeh celej výzvy. Tým sa vyhnete situáciám, kedy potrebujete rýchlo pripraviť obed alebo olovrant, a nemáte všetky potrebné suroviny pri ruke. Všetky potraviny sú ľahko dostupné, takže nakupovanie by nemalo byť problémom.

3. Pripravujte si jedlo vopred

Jedálniček je jednoduchý a nemáte presne špecifikované jedlá na každý deň, čo sa týka raňajok, desiaty, obeda, olovrantu a večere. Pre každú časť dňa máte niekoľko možností, z ktorých si vyberiete len jednu. Môžete ich striedať alebo si vybrať jedno jedlo na celý týždeň. Jedálniček umožňuje variabilitu, najlepšie je pripraviť si jedlo na viac dní. Ušetríte tak čas a zabezpečíte si pohodlné dodržiavanie nového stravovacieho režimu.  

Prečítajte si aj: Trénerka Naďa Mezei: Reálne chudnutie je o trpezlivosti a zdravých návykoch

4. Venujte čas odpočinku

Nezanedbávajte spánok a vyhýbajte sa fyzickému preťaženiu. Spánok zohráva kľúčovú úlohu v procese regenerácie, najmä v kontexte chudnutia. Aj keď sa stravujete zdravo a cvičíte efektívne, nedosiahnete požadované výsledky bez dostatočného spánku. Preto sa snažte ísť spať aspoň hodinu a pol až dve hodiny pred polnocou. Pred spaním minimálne dve hodiny nejedzte a doprajte si predtým medovkový čaj, ktorý podporuje pokojný spánok. 

5. Snažte sa byť v pohode

Zvládanie stresu je kľúčové pre celkové zdravie a pohodu. Nepriaznivý vplyv stresu sa prejavuje nielen na fyzickej úrovni, ale aj psychicky. Dôležité je sa dobre pripraviť, aby ste sa necítili pod tlakom. Rozprávajte sa so svojimi blízkymi a požiadajte ich o podporu vo vašom úsilí. Prídu dni, kedy budete potrebovať dodatočnú motiváciu a každé povzbudenie sa bude rátať. Prezraďte okoliu dôvody, prečo vám záleží na úspešnom dokončení výzvy a dosiahnutí stanovených cieľov. Možno ich svojou odhodlanosťou inšpirujete k pozitívnym zmenám v živote.

Ak chcete trvalo schudnúť a zmeniť svoje telo i život, v našej novoročnej Supershape Reštart výzve vám ponúkame pomocnú ruku a prepracovaný návod ako to dosiahnuť. Tento program pod vedením skúsených špecialistov je zostavený odborníkmi z oblasti výživy a cvičenia tak, aby sa vám podarilo získať správne pohybové a stravovacie návyky, nevyhnutné pre vyformovanie tela a udržanie váhy bez obmedzovania a hlúpych diét. Pridajte sa k nám a zmeňte svoj život!

banner restart vyzva 2024


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako úspešne zvládnuť Reštart výzvu? Pomôžu vám tieto tipy!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.