Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Najlepšie slovenské blogy o zdravom životnom štýle

Veronika Shoebridge

Blíži sa sviatok všetkých blogerov, vyhlásenie výsledkov Ankety Bloger roka 2017. Prečítajte si o ľuďoch, ktorých ich blogovacia kreativita dostali medzi tých “naj z naj” v oblasti zdravého životného štýlu na Slovensku.

Najlepšie slovenské blogy o zdravom životnom štýle
7. MÁJ 2017

Keďže Cvičte.sk je portál o zdravom a aktívnom životnom štýle a cvičení, rozhodli sme sa, že vám v skratke predstavíme desiatich blogerov, ktorí sa v ankete dostali až do finále. Tak ako v ostatných, aj v kategórii Zdravý životný štýl bola udeľovaná divoká karta. Tento rok si túto milú povinnosť splnila naša šéfka Janka Šimkovičová


Jedz a miluj

Blog energickej mladej baby menom Kai a jej láske k zdravému jedlu. Teda vlastne jedlu ako takému. A ešte láske k pekným fotkám o zdravom jedle. Kai sa sústreďuje na zdravé jedlo pripravované z čerstvých, sezónnych a predovšetkým slovenských surovín.

Jana Earl

Ďalší zdravím a energiou nabitý blog. Píše ho Janka, ktorá po tom, čo skončila so súťažným behom a prešla si ťažkým obdobím rôznych moderných diét, zistila, že jediným pre ňu dlhodobo udržateľným spôsobom života je čistá, zdravá a vyvážená strava spojená s pravidelným cvičením. Vďaka nemu má nielen zdravie, plno energie ale aj úspešný blog.

Dušan Plichta

Podnikateľ, bloger, dobrodruh a vyznávač zdravého štýlu života. Jeho blog je svetom hodnotných informácií, recenzií, rozhovorov s odborníkmi, rád a zážitkov ako byť zdravšou, aktívnejšou a šťastnejšou verziou samého seba.

Tranzformácia

Prvý slovenský blog venovaný informáciám o hypnóze. Píše ho certifikovaný slovenský hypnoterapeut Martin Lajprík. Prevedie vás svetom hypnózy, zmenami myslenia a psychológie.

We lift together

Sympatický blog jedného zaľúbeného slovenského páru. Zaľubeného nielen do seba navzájom, ale aj do zdravého životného štýlu. Spája ich láska k fitness, spoločnému zdravému vareniu a samozrejme, ako inak cvičeniu.

Raw mother and daughter

Ako už samotný názov blogu napovedá, ide o rodinný blog nielen o surovom - raw jedle. Mama s dcérou zdieľajú svoju vášeň pre surové, vegánske a vitariánske jedlá, recepty a rôzne iné postrehy.

Zápisky nutriholičky

Úspešný blog prvej slovenskej vyštudovanej nutričnej špecialistky Judit. Snaží sa preraziť nielen svojimi vedomosťami z oblasti fitness a zdravej výživy ale aj odborným vzdelaním a najmä zdravým rozumom.

Jane’s World

Volá sa Janka a má veľké ambície. Na svojom blogu sa okrem cestovania, ktoré považuje za svoju top záľubu venuje aj fitness, zdravému štýlu života, jedlu a móde. Všetko toto z pohľadu mladého 17 ročného dievčaťa.

Rise & Shine

Blog mladej, iba 19 ročnej Rebeccy, ktorá miluje rána, jogu a úsmev. Okrem toho mimoriadne rada varí a všetko to poctivo dokumentuje na svojom vydarenom blogu. Jej mottom je: Všetko s mierou.

HIT je zdravo žiť

Je posledným z finalistov “zdravých” blogov. Jeho zaujímavosťou je hlavne to, že je zameraný na vysoko aktuálnu a mnoho ľudí bytostne sa dotýkajúcu tému histamínovej intolerancie a iných potravinových alergií. Ľudia si tu nájdu množstvo jednoduchých a zdravých receptov, ktoré potešia dušu a vyživia telo.

Ak vás zaujímajú blogeri, navštívte stránku Bloger roka, kde nájdete mnoho ďalších kategórii. 

Zdroj titulnej fotky: Flickr, CC License 2.0: Liam Matthews


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Najlepšie slovenské blogy o zdravom životnom štýle

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.