Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

Zázraky uzdravujúce dušu

redakcia

Každý z nás túži po duševnej vyrovnanosti a fyzickom zdraví, ktoré sú základom šťastného života.

Zázraky uzdravujúce dušu
3. OKT 2016

Na mieste je otázka, či šťastný život vôbec existuje?
Pozorný čitateľ  však v knihe Zázraky uzdravujúce dušu nájde odpoveď  na mnohé otázky, lebo sa v nej spája staroveké a nové posvätné učenie, poznanie a praktické metódy samoliečby na uzdravenie duchovného a fyzického tela. Spolu s autorom dokáže každý robiť zázraky uzdravujúce dušu a zmeniť celý svoj život.

Kniha majstra Ša Č-Kanga jednoducho očarí každého laika, ktorý sa po prvýkrát stretne s čínskou medicínou a mantrami.  Snúbi sa v nej hlboká múdrosť a vedomosti tisícročnej východnej tradície s podrobným návodom na samoliečbu. Navyše je v nej množstvo účinných cvičení a mantier, ku ktorým mala kedysi prístup len hŕstka vyvolených.

„Doktor Ša sprostredkúva tajné techniky a hlboké pochopenie podstaty vecí, ktoré boli v minulosti prístupné len niekolkým vyvoleným,“ tvrdí Dr. John Gray, autor knihy Muži sú z Marsu, ženy z Venuše. „Jednoducho a zrozumiteľne sa s nami delí o to, čo viac ako tridsať rokov nadobúdal ťažkou prácou a cvičením. K týmto cenným informáciám by sme sa inak nedostali.“

Autor sa jedenásťkrát ocitol na zozname bestsellerov The New York Times, štyrikrát na prvom mieste.

V knihe Zázraky uzdravujúce dušu predstavuje majster Ša po prvý raz kaligrafie Ling Kuang Pôvodcu (Svetla duše), ktoré sú najvyšším posvätným spôsobom uzdravovania.
Tieto kaligrafie sú nositeľkami podstaty, energie a duše Pôvodcu a majú schopnosť pretvárať podstatu, energiu a dušu duchovného, psychického, emocionálneho a fyzického tela.

Kniha prináša aj posvätné meditácie Pôvodcu a mantry Pôvodcu, ktoré predstavujú najvyšší posvätný spôsob uzdravovania, omladzovania, predĺženia života a celkovej premeny života ako takého.

Milióny ľudí žijúcich na Matke Zemi trápia choroby duchovného, psychického, emocionálneho a fyzického tela. Milióny ľudí majú obmedzený prístup k zdravotnej starostlivosti, alebo ho nemajú vôbec. Každý z nich túži po riešení.

Milióny ľudí hľadajú duchovné tajomstvá, učenie, poznanie a praktické metódy, ako zmeniť svoj fyzický život a duchovnú cestu. Kľúčom k spokojnému fyzickému životu je zdravie, dobré vzťahy a dobrá finančná situácia. Kľúčom k vyrovnanému duchovnému životu je dosiahnuť duchovné osvietenie.

Zázraky uzdravujúce dušu od doktora Šaa ľudí učia a dávajú im moc tvoriť takéto zázraky. Čitatelia sa zoznámia s posvätným učením a osvoja si aplikáciu jeho praktických metód. 

bux zázraky

Zdroj: PR

Zdroj foto: pixabay.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zázraky uzdravujúce dušu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.