Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Zažite mentoring, zamestnajte myseľ a pohlaďte dušu

redakcia

Cvičiť jogu, trénovať myseľ, pochopiť psychosomatiku, nechať sa viesť inšpiratívnu mentorkou…  To všetko sa dá zažiť v jeden deň a na jednom mieste. 

Zažite mentoring, zamestnajte myseľ a pohlaďte dušu
9. MAR 2017

Konferencia Umenie byť ženou prináša 8. apríla 2017 svojim návštevníčkam už štvrtý rok témy, ktoré sú súčasťou všetkých životov, no nie každý ich vie rozlusknúť.

Rok 2017 je rokom nových výziev, preto aj organizátorky konferencie rozbiehajú novinku – Mentoringovú zónu. Hodinové konverzácie za guľatými stolmi, kde mentorka pracuje s 9 účastníčkami. „Mnohé ženy stoja na rázcestí, potrebujú novú energiu pre svoje podnikanie, alebo sú spokojnými zamestnankyňami, len si prajú stráviť deň medzi inšpiratívnymi ženami, ktoré rozmýšľajú podobne ako ony. Práve pre tie je tu možnosť vyskúšať si speedmentoring." Medzi mentorkami nebudú chýbať úspešné ženy z oblasti slovenského biznis prostredia.

V programe opäť nechýbajú zaujímavé mená spíkrov, medzi ktorými sú Jarmila Klímová, Iveta Štecová, Miroslav Haranta, Mirka Luberdová, Tomáš Lukavec, Martin Bruncko, Naomi Aldort, Jana Šimkovičová, Katka Kovalcik či Katarína Linczenyiová. VIP talk show ambasádorky a moderátorky konferencie Adely Banášovej, ktorá v rámci večerného programu predstaví svojich hostí, je už tradičnou súčasťou programu. Nebude tomu inak ani tento rok. Program je v štádiu finálnych príprav, organizátorky konferencie ho odhalia už čoskoro na webových stránkach konferencie, ako aj facebookovej funpage. Lístky sa dajú zakúpiť online priamo na webe konferencie www.umeniebytzenou.skwww.facebook.com/Umenie-byť-ženou.

  • UMENIE BYŤ ŽENOU je interaktívna konferencia pre lepší svet v nás a vôkol nás. Jednodňové podujatie, ktoré sme vytvorili pre všetky ženy, ktoré túžia žiť spokojný, šťastný, radostný život v hojnosti a zdraví. V Bratislave sa tento rok bude konať štvrtý ročník a vo východnej metropole Slovenska na jeseň 2017 druhý. Konferenciu navštívilo už viac ako 3 000 žien a ak by to kapacity dovoľovali, bezpochyby bude mať návštevnosť stúpajúcu tendenciu.

Zdroj: tlačová správa

Zdroj foto: Umenie byť ženou


umenie byť ženou
umenie byť ženou
umenie byť ženou
3 fotografie >>
Skryť
umenie byť ženou
umenie byť ženou
umenie byť ženou
DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zažite mentoring, zamestnajte myseľ a pohlaďte dušu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.