Var rýchlo a chutne s knihou ZDRAVÉ RÝCHLOVKY 2.

Zápisník plný optimizmu

Advertoriál

Začínate novú etapu svojho života? Štartujete nový projekt? Púšťate sa do nových vecí?

Zapisnik, Kniha
Zdroj: Noxi
29. AUG 2018

Vezmite si na pomoc nový Zápisník plný optimizmu, do ktorého si môžete zapisovať nápady, myšlienky, ale aj úspechy a ciele, ktoré chcete dosiahnuť. To všetko v peknej grafickej úprave a s vyše 100 najkrajšími citátmi plnými optimizmu.

Pozitívne myšlienky od svetoznámych osobností ako Albert Einstein, F.M.Dostojevskij, Leonardo da Vinci, Victor Hugo, Konfucius, či Abraham Lincoln. 

Nechýbajú ani citáty známych Slovákov. „Som rád, že špeciálne pre tento zápisník pridali svoje obľúbené citáty aj viaceré slovenské známe tváre,“ teší sa autor Milan Buno, „ako Adela Vinczeová, Táňa Keleová-Vasilková, Tamara Heribanová Šimončíková, Jana Pronská, Andrea Coddington, Janette Štefánková, Adriana Poláková, Vlado Voštinár, Jozef Banáš, ale aj český spisovateľ Michal Viewegh, či Adriana Sklenaříková.“

Zápisník plný optimizmu môže byť vaším každodenným spoločníkom. Či už ste študent, podnikateľ, učiteľ alebo chcete mať zápisník len tak pre radosť. 

Môžete si doňho zapisovať:

- svoje úspechy a víťazstvá,

- sny, ciele a vízie do budúcnosti,

- dôležité informácie a zaujímavé fakty,

- adresy a kontakty,

- krásne zážitky, či vzácne myšlienky.

 „Svet patrí optimistom. Pesimisti sú len diváci.“
François Guizot

Optimizmus a pozitívny pohľad na svet okolo vás dokážu zázraky. Je to kľúč k úspechu a napokon aj k šťastiu a naplneniu.
„Niekedy mám pocit, že sa príliš sťažujeme, hundreme, myslíme v tmavých farbách a pritom práve tá naša situácia môže byť stokrát lepšia ako tých naokolo. Akoby sme neboli vďační za to, čo máme,“tvrdí Milan Buno, ktorý zostavil Zápisník plný optimizmu. „Chcel som preto pripraviť zápisník, kde si môžu ľudia zapisovať svoje myšlienky, skvelé nápady, zaznačia si pár slov o príjemnom stretnutí, super filme alebo pesničke, jednoducho tie pozitívne a príjemné veci. A popri tom sa na každej strane môžu inšpirovať optimistickými citátmi slávnych osobností zo sveta, aj známych ľudí zo Slovenska. A to všetko v grafickej úprave, ktorá lahodí každému oku.“ 

Zápisník je pre ľudí, ktorí sa chcú inšpirovať, nabiť pozitívnou energiou a dodať si optimizmus – očami slávnych osobností zo sveta, ale aj známych Slovákov. Veď optimisti majú zo života oveľa viac – s chuťou začínajú prácu, vychutnávajú si stretnutia, jedlo, užívajú si každý deň. 

Úryvok z novinky Zápisník plný optimizmu: 

Poznáte osud Helen Kellerovej?
Bola to spisovateľka, aktivistka a učiteľka, ale najmä žena, ktorá zvíťazila nad hluchotou a slepotou. Hoci sa narodila ako zdravé krásne bábätko, v necelých dvoch rokoch ochorela na meningitídu, ktorú vtedy ľudia bežne nepoznali. Choroba ju pripravila o zrak aj sluch.
Napriek tomu to však Helen v živote nevzdala – jej vôľa bola mocnejšia ako osud. Nechýbala jej obrovská radosť z učenia a chuť poznávať svet.
Do jej života vstúpili také osobnosti ako Alexander Graham Bell, Mark Twain, či magnát Standard Oil, Henry H. Rogers. Ten napokon financoval celé jej štúdium a Helen Kellerová sa vo veku 24 rokov stala prvý človekom v histórii, ktorý vyštudoval univerzitu. Dokonca prestížnu Harvardovu univerzitu!
Podobných životných príbehov je na svete mnoho. No vďaka optimizmu a pozitívnemu prístupu dokázali títo ľudia svoje obmedzenia prekonať a neraz využiť vo svoj prospech. A nielen vo svoj, ale aj pre dobro celého ľudstva. 
Ako raz povedala spomínaná Helen Kellerová, „pesimista ešte neodhalil tajomstvo hviezd, nevydal sa na plavbu do nezmapovaných oblastí, ani neotvoril nové nebo pre ľudského ducha.“

 

Zdroj: PR, Noxi


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zápisník plný optimizmu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.