Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

Vzdali ste boj s nadváhou? Dajte šancu ešte týmto 3 prírodným spaľovačom tukov

Advertoriál

S nadbytočnými kilogramami dnes bojuje veľké množstvo ľudí, veď nadváha patrí medzi najviac rozšírené civilizačné ochorenia. Viete, čo ste ešte neskúsili?

Chudnutie_Meter_Zadok_Boky_Brucho
Zdroj: Photo by Huha Inc. on Unsplash
16. AUG 2021

Prírodné spaľovače tukov, to znie ako nejaký experiment alebo dokonca hoax. Nie, nejde o nič také, práve naopak, jedná sa o overené a veľmi účinné prostriedky na zníženie tukových zásob a teda aj nadbytočných kilogramov na tele. Množstvo týchto látok určite poznáte, akurát ste nevedeli o tom, ako vám môžu pomôcť s chudnutím.

Káva

O káve je známe, že pomáha na trávenie, hlavne vtedy, ak máte problém s pravidelnosťou stolice. Tento jej účinok je hlavne dôsledkom obsahu kofeínu, čo je veľmi účinný stimulant, či už ide o nervový systém, srdce alebo črevnú peristaltiku.

Kofeín však má stimulačný a zrýchľujúci efekt aj na metabolizmus a ten je už v boji s nadbytočnými kilogramami veľmi dôležitý. Zrýchlenie metabolizmu so sebou, v spojení s cvičením alebo pravidelným pohybom, prináša aj efektívnejšie spaľovanie tukov a tukových zásob, čo je presne to, čo pri nadváhe potrebujete.

Navyše, vďaka tomu, že má aj mierne diuretický účinok, môže pomôcť na zníženie hmotnosti v prípade, ak vaše telo nadmerne zadržiava vodu. Kofeín zároveň pomáha aj na uvoľňovanie hormónu inzulín, ktorý má zas vplyv na využívanie energie z tukov.

Zelený čaj

Druhým veľmi známym prírodným spaľovačom tukov je zelený čaj. Ide o čaj, ktorý patrí medzi originálne typy čínskych čajov a pripravuje sa priamo z lístkov čajovníka. Ide o známy stimulant metabolizmu, ktorý sa využíva už cez 5 tisíc rokov.

Zelený čaj obsahuje veľké množstvo bioflavonoidov a antioxidantov, vďaka čomu stimuluje organizmus podobne, ako vyššie spomínaný kofeín, ale zároveň má aj širšie pôsobenie. Je dôležitý pre zažívací systém a pomáha na tráviace ťažkosti, no najmä prispieva k termogenéze. Vďaka nej sa vytvára energie už počas trávenia jedla.

Zelený čaj navyše podporuje metabolizmus a jeho neustálu reaktiváciu a to aj cez katechíny, ktoré priaznivo pôsobia na pečeň. Okrem toho obsahuje aj látky, ktoré na seba viažu tuky, čo znamená, že nepriamo tak znižuje ich ukladanie v tele.

Chilli

Veľmi známym prírodným prostriedkom, ktorý možno zaradiť dokonca medzi jedny z najlepších spaľovačov tukov, je aj korenie, konkrétne chilli korenie. To sa vyrába pomletím červených čili papričiek známych svojou štipľavosťou.

Za spomínanú štipľavosť vďačia chilli papričky látke zvanej kapsaicín, ktorá sa dá využiť aj pri chudnutí. Látka totiž stimuluje termogenézu a aktivuje tráviacu sústavu smerom k spaľovaniu tukov. Podporuje tiež sekréciu žalúdočných štiav, ktoré prispievajú tak k tráveniu, ako aj na zrýchlenie metabolizmu.

Okrem toho pôsobia chilli papričky aj na prečistenie čriev a ich dezinfekciu, čo podporuje pravidelné vylučovanie a teda tiež optimalizáciu hmotnosti. Kapsaicín má tiež pozitívny vplyv na zníženie spotreby kalórií z potravín.

Všetko v jednom a „na tácke“

Vyššie spomínané prostriedky sú len špičkou ľadovca z toho, čo nám na zlepšenie metabolizmu či spaľovania tukov ponúka príroda. Využiť ich však môžete v rôznych formách, nielen napríklad v nápojoch alebo potravinách.

Jednou z tých najviac efektívnych podôb je špeciálny produkt zvaný eSlim®. Jedná sa o tabletky určené na podporu chudnutia, avšak na rozdiel od väčšiny svojej konkurencie, ide o prípravok s overenými účinkami a predovšetkým s komplexným pôsobením. To je dosiahnuté tým, že obsahuje aj spomínané prírodné spaľovače tukov.

Okrem toho možno nájsť v zložení napríklad aj vitamín C podporujúci trávenie, L-Karnitín zlepšujúci spaľovanie tukov či extrakt z divého pomaranču na metabolizmus.

PR_eslim_4-eslim-produkt

V prípade, že vás takéto zloženie zaujalo a chceli by ste sa dozvedieť o značke niečo viac, všetky potrebné informácie vrátane skúseností s užívaním produktu nájdete priamo na oficiálnej webstránke výrobcu www.eslim.sk. Tu si môžete tabletky dokonca aj objednať, bez receptu a priamo z pohodlia domova.a


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Vzdali ste boj s nadváhou? Dajte šancu ešte týmto 3 prírodným spaľovačom tukov

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3355
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.