Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

VIDEO: Účinné cviky na bolesť hrudníka a lopatiek

redakcia

Dlhé sedenie, ale aj rôzne problémy a s nimi spojený stres prispievajú k tomu, že sa hrbíme a bolia nás hrudník a lopatky. Pomôcť môžu jednoduché cviky, ktoré nájdete v nasledujúcom videu.

VIDEO: Účinné cviky, ak vás bolí hrudník a lopatky
Zdroj: Simona Hulmanová
27. APR 2021

Hrbíte sa? Ak ste práve vytlačili hrudník dopredu a stiahli lopatky, odpoveď znie - áno. To môže mať za následok ďalšie bolesti.

Jedným z dôvodov tohto problému môžu byť pracovné stoly a stoličky, ktoré nemajú častokrát ideálnu výšku vyhovujúcu každej postave, či už sedíme v kancelárii, alebo sa pripájame z domu v rámci home offce.

Stres a množstvo problémov, ktoré každý deň riešime, tiež prispievajú k tomu, že sa nevieme na svet pozrieť vzpriamene, ale naopak hľadíme do zeme. Výsledkom je generácia zhrbených ľudí.

Cviky, ktoré môžu pomôcť pri bolesti spojenej s hrbením sa, vám v nasledujúcom videu ukáže trénerka pilatesu Lucia Knapcová.

Obmedzuje vás v živote fyzická bolesť? Potom vám odporúčame komplexný video program na domáce cvičenie Supershape TELO BEZ BOLESTI. Nájdete v ňom 13 ucelených tréningov, zameraných na najčastejšie problémy celého tela s profesionálnou slovenskou trénerkou.

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Tento video seriál na tému BOLESTI CELÉHO TELA vám prinášajú kvalitné FUTURO™ bandáže od spoločnosti 3M určené na cvičenie bez obmedzení.

Banner_Futuro_Bandaz_Chrbat_1200x628_SK


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO: Účinné cviky na bolesť hrudníka a lopatiek

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.