Dostaň sa do formy po lete s FEMINI VÝZVOU!

VIDEO TRÉNING: Power joga pre upokojenie

redakcia

V každom náročnom období potrebujeme pomôcku, ktorá nám pomôže prežiť ho v zdraví. Takouto pomockou je aj power joga a jej cviky pre upokojenie.

VIDEO TRÉNING: Power joga pre upokojenie
Zdroj: AdobeStock
21. DEC 2021

Nie každý problém má okamžité riešenie, čo do života prináša chvíle, ktoré jednoducho musíme vydržať. Veľa práce, stresu, tlakov okolia... Hlava aj telo však potrebujú uvoľnenie aj v takýchto ťažkých chvíľach. Pomoc môžete nájsť aj v power joge.

Power joga obsahuje množstvo cvikov, ktoré nielen spevnia telo, ale ho aj uvoľnia. Napokon, telo, dych a hlava sú prepojené. Keď žijeme v strese, dýchame plytko, čo vytvára napätie v tele a tým sa náš stres ešte viac prehlbuje.

Ak sa nám však podarí uvoľniť telo, upokojiť dych, prinesie to pokoj aj hlave a problémom vieme čeliť s celou silou uvoľnenia. Skúste nasledujúce cvičenie z power jogy pre upokojenie. Predvedie vám ich a vysvetlí certifikovaná inštruktorka power jogy, Jana Šimkovičová.

Či už s POWER JOGOU 2 začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA 2. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profesionálnou slovenskou trénerkou.

POWER JOGA 2 program je dostupný spolu s ďalšími viac než 100 video tréningami, jedálničkami a vedenými výzvami aj v rámci výhodného Supershape PREMIUM členstva.

Power Joga 2


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Power joga pre upokojenie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3378
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.