Odľahči telo a nakopni spaľovanie za 28 dní v REŠTART VÝZVE

VIDEO TRÉNING: Otváranie bedrových kĺbov s power jogou

redakcia

Bedrové kĺby sú často zrkadlom zdravého pohybu - ak sú zatuhnuté, čo sa s vekom zhoršuje, znižuje sa pohyblivosť celého tela. Power joga je prostriedok, ako to zlepšiť.

VIDEO TRÉNING: Otváranie bedrových kĺbov s power jogou
Zdroj: Simona Hulmanová pre Supershape
27. JUL 2021

Bedrové kĺby treba otvárať postupne, nenásilne. Či už sa venujete silových cvičeniam, intervalovým tréningom alebo joge, najväčšie kĺby na tele vám definujú rozsah pohybu. Aj preto je také dôležité nepodceňovať strečing na záver každého cvičenia - pomáha kĺbom plniť svoju funkciu bez obmedzení.

Nasledujúce cviky vám ukážu, ako si môžete bedrové kĺby otvoriť s power jogou. Cviky vám vysvetlí a predvedie certifikovaná inštruktorka power jogy Jana Šimkovičová.

Či už s POWER JOGOU začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA 2. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do 30 minút a viac než 6 hodín kvalitného cvičenia s profesionálnou slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU 2 ešte dnes!

Power Joga 2

Video program na domáce cvičenia Supershape POWER JOGA 2 vám prinášajú kvalitné FUTURO™ bandáže od spoločnosti 3M určené na cvičenie bez obmedzení.

Banner_Futuro_Bandaz_Chrbat_1200x628_SK


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Otváranie bedrových kĺbov s power jogou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3287
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.