Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

VIDEO TRÉNING: Dokonalý strečing s power jogou

redakcia

Napadlo vám niekedy použiť cvičenia z jogy ako strečing? Aj si zacvičíte jogu, aj ponaťahujete telo. Tak poďte skúsiť nasledujúci dokonalý strečing s power jogou.

VIDEO TRÉNING: Dokonalý strečing s power jogou
Zdroj: Simona Hulmanová pre Supershape
24. AUG 2021

Je možné, dokonca pravdepodobné, že strečingové pohyby tak, ako ich poznáme v západnom systéme športovania, pochádzajú z jogy. Veď napokon uvoľniť telo (svaly, šľachy aj kĺby) je hlavná fyzická podstata jogy. Ak je telo uvoľnené, je uvoľnený aj dych a tým sa zrelaxuje aj myseľ.

Poďte to vyskúšať. Vybrali sme niekoľko pohybov z power jogy, ktoré môžete použiť ako strečing. Podrobne vám ich vysvetlí a predvedie certifikovaná trénerka power jogy, Jana Šimkovičová.

Či už s POWER JOGOU 2 začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA 2. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profi slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU 2 ešte dnes!

Power Joga 2

Video program na domáce cvičenia Supershape POWER JOGA 2 vám prinášajú kvalitné FUTURO™ bandáže od spoločnosti 3M určené na cvičenie bez obmedzení.

Banner_Futuro_Bandaz_Chrbat_1200x628_SK


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Dokonalý strečing s power jogou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3355
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.