Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

VIDEO: Pomôžte si dychom k zvládaniu stresu a úzkostí

redakcia

Keď sme v strese, je to vidieť, pretože celé telo sa dostáva do napätia. Tak ako uvoľníme napäté telo, ak nevieme riadiť stres? Dychom. Ten ovládať vieme a správne dýchanie uvoľní aj svaly.

VIDEO: Pomôžte si dychom k zvládaniu stresu a úzkostí
Zdroj: Simona Hulmanová
6. APR 2021

Akýkoľvek stav našej psychiky sa prejaví na dýchaní. Ak sa bojíme, zadržujeme dych, alebo dýchame plytko, viac ústami ako nosom. Ak sme pokojný, dýchame hlboko a pomaly. Keď si tento proces dýchania uvedomíme, môžeme ho ovládať a tak sa vedome dostať do fyzickej pohody, hoci udalosti, ktoré stres a úzkosť spôsobili, stále existujú.

Dýchanie je preto základným prvkom práce s telom v športe, bojových umeniach, a samozrejme aj v joge, pričom dôraz sa kladie na dýchanie nosom, ktoré je vo väčšine situácií zdravšie. Pomôžte si dychom k zvládaniu stresu a úzkostí jednoduchým tréningom, ktorý vám v nasledujúcom videu predvedie certifikovaná inštruktorka power jogy Jana Šimkovičová.

Či už s POWER JOGOU začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profi slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU ešte dnes!

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Pred a po tréningu jogy nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim, ako aj dopĺňanie minerálov a vitamínov. Aj preto je partnerom video programu Supershape POWER JOGA prírodná minerálna voda Mitická, s priaznivým pomerom vápnika a horčíka.

Banner_Miticka_2020_04


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO: Pomôžte si dychom k zvládaniu stresu a úzkostí

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3345
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.