Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

VIDEO a FOTO: PortDeBras Band je už aj na Slovensku!

Cvičenie si môžete dokonca vyskúšať aj vy priamo s jeho tvorcom Vladimirom Snezhikom, ktorý onedlho povedie školenie inštruktorov na Slovensku. 

VIDEO: PortDeBras Band je konečne na Slovensku!
26. OKT 2016

Uskutoční sa 12. – 13. 11. 2016 v Bratislave, pričom prvý deň bude venovaný základnému školeniu PortDeBras a druhý deň špeciálne zameraný na PortDeBras Band.

Čo je PortDeBras Band?

Cvičenie PortDeBras priniesla na Slovensko skúsená inštruktorka a školiteľka Helena Ballová. Jeho tvorcom je Vladimir Snezhik, ktorý sa snažil, aby bolo vhodné pre každého s dôrazom na posilnenie hlbokého stabilizačného systému.

Ako vzniklo PortDeBras Band?  „PortDeBras je spojenie posilňovania, plynulého pohybu a strečingu do plynulých sekvencií. Vladimir pri vysvetľovaní techniky držania rúk povedal, že nech si ľudia predstavia, ako držia thera band – na základe toho budú vedieť, v akej polohe treba mať ruky. Z tejto myšlienky, ktorá slúžila na vysvetľovanie, sa stala realita, a Vladimir vzal thera band do rúk a názorne to ukázal. Tak vlastne vzniklo PortDeBras Band,“ prezrádza Helena Ballová a dodáva, že už len samotným držaním rúk bez čohokoľvek sa skvelo posilňuje vnútorný stabilizačný systém. Okrem toho pravidelným cvičením dochádza k zlepšeniu pohybovej koordinácie, estetiky pohybu, zmyslu pre rytmus, kontroly pohybu a držania tela.

Pozrite sa na krásu PortDeBras Band vo videu:


Zdroj: youtube.com

PortDeBras Band je pre všetkých. Aj pre vás

Páči sa vám toto cvičenie, ale máte strach, že by ste to nezvládli? Omyl! Vladimir sa pri jeho tvorbe usiloval o to, aby bolo PortDeBras pre všetkých. „Ktokoľvek príde na hodinu, mal by byť schopný odcvičiť to. Ak to ľudia nedokážu, je to chyba lektora. Ten musí hodinu zostaviť tak, aby to dokázal každý,“ dodáva Helenka.

Krásu a ladnosť tohto cvičenia zachytávajú aj jedinečné fotografie, ktoré si môžete vychutnať v našej galérii TU a ponúkame aj malú ochutnávku: 

portdebras band
portdebras band

Foto: Cvičte.sk 

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Dance pilates je oveľa zábavnejší ako klasické hodiny pilatesuHelena Ballová: Ženy milujú PortDeBras, cítia sa pri ňom krásne

Začínala ako inštruktorka aerobiku, ale od roku 2010 sa venuje pomalým formám skupinových cvičení. 

 

 

Pre akčné dievčatá: portdebras alebo ako dievčatko som chcela byť baletkouPre akčné dievčatá: PortDeBras alebo vždy som chcela byť baletkou

PortDeBras je pomalý, ladný tanec s prvkami posilňovania a strečingu, napríklad v rytmoch hudobného štýlu chill out, ktorý ti pomôže schudnúť a vytvarovať telo. 

 

FitBalet: tanec s prvkami posilňovaniaFitBalet: Tanec s prvkami posilňovania

Prispôsobené baletné pózy, upokojujúce klavírne songy a cviky na posilnenie všetkých svalových skupín. Splňte si detské sny a skúste FitBalet!


Autor článku

Mirka Mikova

Mgr. Mirka Suchárová

Redaktor, editor, copywriter. Viac sa dozviete na mojej stránke:

https://www.miroslavasucharova.sk/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO a FOTO: PortDeBras Band je už aj na Slovensku!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.