TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Urobte z cvičenia svoj životný štýl: Motiváciu nájdete na fit pobyte!

Redakcia

Benefitov pravidelného cvičenia sú desiatky. Spôsobov ako sa naň namotivovať, je viacero, avšak rozhodne môžeme povedať, že absolvovanie aktívneho fit pobytu vás nakopne k pohybu viac ako čokoľvek iné.

supershape fit pobyt - salamandra resort
Zdroj: Jano Karaffa pre Superhape
19. MÁJ 2023

Možno ste na začiatku cesty. Viete, že chcete niečo zmeniť, hodláte konečne obliecť tú úzku sukňu alebo nohavice spred pár rokov, možno vás čaká dovolenka a chcete sa odvážiť vymeniť jednodielne plavky za dvojdielne. Každý máme inú motiváciu na zmenu. Nech už je za tým čokoľvek, pohyb je cesta, ktorá mení životy k lepšiemu. Zdravie, vitalita, pocity naplnenia, nie prežívanie – to sú sprievodné javy cvičenia. Ak ste rozhodnutí urobiť niečo pre seba, stačí len začať. My u nás v Supershape veríme, že všetko sa dá, keď sa chce. V našom online fitku i vo vedených výzvach učíme ženy jesť zdravo, hýbať sa a meniť svoje návyky. Lebo udržateľnosť a návyk je to, čo dokáže zmeniť život v dlhodobom meradle. O tom, že to ide, svedčia príbehy stoviek z vás. Mnohé poznáme zo správ na sociálnych sieťach, mnohé z vás sme osobne stretli na našich eventoch a fit pobytoch. Práve tam tá pozitívna závislosť od pohybu vzniká. Zažili sme to mnohokrát s mnohými z vás. 

fit pobyt salamandra resort

Zacvičíte si s top slovenskými trénerkami

Endorfíny, pocity šťastia, nadšenie a eufória – to sú stavy, ktoré ste už možno stihli ucítiť po tréningu aj vy, a možno ich zažívate pravidelne. Online svet je úžasné miesto, ktoré ponúka naozaj veľa, no nákazlivá energia desiatok cvičiacich žien, to je atmosféra, ktorá každého doslova zhltne. Najmä, keď si skupinu vezme „do parády" trénerka, ktorá žije cvičením aj v súkromí - ako napríklad hosťujúca trénerka Naďa Mezei, ktorú na sociálnych sieťach sledujú tisíce žien. Svojou energiou vás vtiahne do tréningu, ani nebudete vedieť ako. A ten pocit po dobrej makačke – ten je na nezaplatenie! Pri cvičení sa vyplavujú endorfíny, veľa hormónov šťastia, ktoré dokážu doslova divy. Stráviť víkend v spoločnosti fanúšikov pohybu je niečo, čo človeka nakopne do ďalších dní. Vidieť aktívnych ľudí, ktorí na sebe makajú, je vždy inšpirujúce. A je jedno, či ide o začiatočníkov alebo pokročilých. Dôležité je namotivovať sa na pravidelný pohyb a začať. Pretože aj pokročilý makač bol kedysi začiatočníkom. Každý progres si vyžaduje cestu a úsilie. Na našich fit pobytoch sa stretávajú ľudia, ktorí chápu pohyb ako súčasť životného štýlu, tiež k nemu povzbudzujú aj ostatných a inšpirujú svoje okolie.

fit pobyt salamandra resort

Rozhýbte s nami svoj život aj vy!

Ak chcete začať s cvičením, no neviete ako, avšak máte chuť sa hýbať, poďte s nami na náš fit pobyt. Gro tvoria silovo-kondičné a HIT tréningy, ktoré možno poznáte aj z našich video programov SUPER BODY. Ich veľkou výhodou je, že nimi spaľujete a spevňujete celé telo. Istou formou regenerácie a doplnkom je aj obľúbená POWER JOGA v podaní Janky Šimkovič, ktorá zapája hlboké svaly tela a perfektne naťahuje skrátené svalstvo. Fit pobyty sú nielen o športe, ale aj o tematicky zameraných workshopoch, dobrom jedle a energii prítomných účastníkov. Okrem pohybu si užijete krásne jazero, bazén a wellness ako zaručenú formu regenerácie. Vždy po aktívnom dni sa môžete tešiť na inšpiratívne diskusie a doplnkový program. Ak pôjdete v skupinke či s kamoškou, môžete si urobiť výlet do okolitej prírody alebo si pozrieť jedinečné centrum Banskej Štiavnice. Je to čas pre vás - môžete si ho vychutnať osamote alebo sa zabaviť spolu s kamarátkami. Poďte sa namotivovať na cvičenie, fit pobyt vás presvedčí, že bez pohybu si už nebudete vedieť svoj život predstaviť a stane sa vašou neoddeliteľnou súčasťou.

fit pobyt salamandra resort

Najbližší fit pobyt si spolu užijeme v krásnom prostredí Salamandra resort pri Banskej Štiavnici, kde máme skvelý priestor aj na turistiku alebo kúpanie v jazere. Večer budú prebiehať diskusie na užitočné témy. Namotivujte sa na pohyb a užite si fit pobyt v hoteli Salamandra v termíne od 23.-25.6.2023 s Jankou Šimkovič a Naďou Mezei aj vy. Tešíme sa na vás!

banner fit pobyt salamandra resort


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Urobte z cvičenia svoj životný štýl: Motiváciu nájdete na fit pobyte!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.