TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Súťaž o knihu: Objavte svoj vnútorný pokoj

redakcia

Všimli ste si, koľko ľudí je dnes v strese, neustále sa niekam ponáhľajú, trápia sa kvôli maličkostiam a to celé vplýva nielen na ich duševnú pohodu, ale aj na kondičku? 

Súťaž o knihu: Objavte svoj vnútorný pokoj
27. FEB 2015

Šport a cvičenie je jednoznačne správnym krokom, a keď k nemu pridáte duševné cvičenia a meditácie, bude to ideálna situácia.

Máme pre vás tip na novinku Objavte svoj vnútorný pokoj a HRAJTE o 3 knihy!

Novinka Objavte svoj vnútorný pokoj vás jednoducho a ľahko prevedie návodmi, tipmi a trikmi, ako nájsť pokoj práve teraz bez väčšej námahy. Žiadne odborné výrazy, žiadne náboženstvá, žiadne otázky new age, len prostý návod, ako byť šťastný. Autor Oli Doyle je známy tým, že toto všetko učí priamo, bez vaty. 

Pohoda, pokoj a šťastie sú na dosah, a to oveľa bližšie, než si myslíte. Stačí, ak urobíte jednoduchý, ale podstatný krok k prítomnosti. Nájsť veci, na ktoré sa treba sústrediť. Dosiahnuť efektivitu a jasnosť vo všetkom, čo robíte.

Pred 2600 rokmi objavil Budha čosi, čo sme mali stále rovno pred nosom: možnosť oslobodiť sa od vlastnej mysle. Otázka, ktorú si položil Budha a rovnako aj téma tejto knihy znie „Ako sa môžem oslobodiť od bolesti tohto sveta?“ Odpoveď je jednoduchá: „Buď tu a teraz.“ Ale uskutočňovať ju prakticky je náročné, vzhľadom na naše podmieňovanie, pretože sme navyknutí stále počúvať myšlienky, ktoré nám plynú v mysli.

Súťaž o 3x Objavte svoj vnútorný pokoj

Stačí správne odpovedať na našu otázku a ste v žrebovaní o 3 novinky. Súťažnú otázku nájdete TU.

Objavte svoj vnútorný pokoj


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Súťaž o knihu: Objavte svoj vnútorný pokoj

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.