Vyformuj sa do plaviek za 28 dní v BIKINI VÝZVE

Štýlová aj počas tréningu

Advertoriál

Športové aktivity a pravidelný pohyb nás núti k tomu, aby ste prispôsobili výber vhodného a športového oblečenia. Výberom vhodného športového oblečenia a prádla sa postaráte a svoje pohodlie a dobrý športový výkon. 

Zena_Obyvacka_Gauc_Leginy_Podprsenka
Zdroj: PR, Seocentrum, Astratex
7. OKT 2021

Nezáleží na tom či športujete vo fitness centre, doma alebo vonku, bez vhodného oblečenia sa nebudete cítiť komfortne. Pre šport je dôležitá kvalita a tiež druh športu, ktorí pravidelne vykonávate. Určite sa vám oplatí investovať do kvality, čím sa vyhnete aj možným nepríjemnostiam s lacnými materiálmi. 

 Na športový výkon môže mať značný vplyv nesprávny strih oblečenia, ktoré nosíte. Ak vás nebavia voľné tepláky alebo vyťahané tričká,tak im môžete nahradiť štýlovým priliehavým športovým oblečením. Rozhodujúca je veľkosť a materiál, pretože počas cvičenia musí zvládnuť aj náročnejší pohyb.  

Prečo potrebujete športovú podprsenku?

Na voľný čas, beh alebo vonkajšie športové aktivity by vám rozhodne nemala chýbať športová podprsenka. Ocenia ju najmä ženy s väčšími prsiami, pretože počas pohybu môže spôsobovať nepríjemné otrasy.Pri cvičení tak budete vyzerať štýlovo a zároveň sa budete cítiť pohodlne. Správny výber športovej podprsenky zabráni nepríjemným otrasom pŕs, ktoré by vám mohli robiť problém hlavne pri behu. Oceníte ju aj počas letných tréningov alebo iných športových aktivitách. 

 Správny druh športovej podprsenky

- Vyhnite sa podprsenkám, ktoré majú veľký výstrih, prípadne strih do písmena v.

- Ramienka podprsenky by nemali byť príliš voľné ani príliš tesné, inak by sa mohli zarezávať do kože, čo by spôsobovalo nepríjemnú bolesť počas nosenia.

- Uprednostňujte funkčné materiály, ktoré majú aj dlhšiu životnosť. Ideálny je napríklad elastan.

- Výber vhodnej podprsenky prispôsobte podľa športovej aktivity, ktorú vykonávate. Pri ľahších pohybových aktivitách si vystačíte s podprsenkou, ktorá má ľahkú oporu.

Ak sa venujete behu alebo športujete vonku počas chladných a mrazivých dní, tak dbajze na výber vhodných športových legín. Tepláky nepatria k štýlovému a ženskému športovému oblečeniu, navyše v jeseni môžu predstavovať nevýhodu. Vďaka športovým legínam budete vyzerať štýlovo aj počas cvičenia a vyhnete sa prípadnému žmolkovaniu. Kvalitné legíny sú vyrobené z rýchloschnúcich materiálov, ktoré sa hodia do každého počasia.Pri ich kúpe určite nešetrite a vyberajte si z kvalitných materiálov, ktoré vám umožňujú aj náročnejšie pohyby bez toho, aby sa rýchlo vyťahali.

Pohodlné legíny by mali byť dostatočne priliehavé a nie voľné.Vyhnite sa tiež legínam, ktoré by sa vám mohli zarezávať v páse.Počas pravidelnýchšportových aktivít by vám nemalo nič zavadzať. Môže to mať vplyv na váš výkon. Výhodou môžu byť aj legíny, ktoré majú schopnosť eliminovať nepríjemný zápach. 

Štýlové športové plavky

Chystáte sa na plavecký tréning alebo ste rozmýšľali nad tým, že by ste začali aktívne venovať plávaniu? Ak ste odpovedali áno, tak budete potrebovať športové plavky. Materiál plaviek musí byť dostatočne odolný, aby dokázal odolávať aj dlhému tréningu vo vode. Zároveň sa v nich chcete cítiť sebavedomo, pretože odhaľujú vaše telo. Určite môžete vnímať tiež rozdiel medzi plavkami, ktoré si chcete obliecť na dovolenku k moru a k modelu, ktorý má slúžiť na športové aktivity. 

Počas cvičenia sa chcete cítiť pohodlne, no nezabúdajte tiež na štýlové prevedenie oblečenia, ktoré vám môže zvýšiť sebavedomie. Žiadnej žene by nemala chýbať športová podprsenka, ktorá má veľa výhod a počas nosenia vám môže uľahčiť beh alebo náročnejšie pohyby.

Zdroj obrázkov: Astratex


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Štýlová aj počas tréningu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3334
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.