Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Reštart výzva vašimi očami: Týchto 7 zmien oceňujete najviac!

Redakcia

Vaše výsledky a odozvy na Reštart výzvu hovoria jasnou rečou. Čo všetko sa vám vďaka našej novoročnej výzve podarilo?

Restart-vyzva-zeny-benefity
Zdroj: AdobeStock
28. FEB 2023


1. Cítite príliv energie

Vaše feedbacky sa zhodujú v jednom – cítite sa skvele. Vaša psychika je oddýchnutá, máte svoj cieľ a napredujete. Odľahčili ste nielen svoje trávenie, ale aj svoju myseľ. Ako hovorí Katka, ktorá Supershape Reštart výzvu absolvovala: „Keď človek je pravidelne vyváženú stravu a hýbe sa, všetko ostatné ide ľahšie.“ Jednoduché, čo poviete?

2. Tešíte sa z pohybu

„Kondička sa zlepšuje a pocit šťastia z pohybu je na nezaplatenie,“ napísala nám Anka, ktorá je rozhodnutá pokračovať v princípoch z výzvy aj naďalej. Podobne je na tom aj Gabika, ktorá sa vďaka výzve „cíti naštartovaná a motivovaná do ďalšieho chudnutia“. Nuž, nie je tajomstvom, že pohyb je návykový – jeho benefity sú obrovské. Ak si raz zvyknete na to, čo vám prináša, je ťažké s ním prestať. A ak ešte vidíte aj výsledky vášho snaženia, je vaša cesta už viac-menej jasná.

3. Stratili ste niekoľko centimetrov

Martina si na začiatku Reštart výzvy i na jej konci urobila meranie a úbytok centimetrov je jednoznačný: „Prsia -3 cm, pás -4cm, boky -2cm, stehná -3cm.“ A nie je sama, to, že si mnohé z vás môžu obliecť svoje „staré“ oblečenie, svedčí o tom, že sa vám úspešne podarilo stratiť niekoľko centimetrov.

4. Oceňujete jednoduché princípy stravovania

Naša predplatiteľka Darina ich označila za „maximálne easy“. Stačí pochopiť čo, kedy a prečo robiť – potom to už ide takmer samo. Chce to len trochu cviku a disciplíny, aby ste si naplánovali čas na jedenie. Ak si zásady už raz osvojíte, telo sa bude dožadovať „nového“ režimu – našťastie.

Banner_Supershape Restart Vyzva 2023_1640x820

5. Rýchle chutné recepty vám šetria čas

Pestrosť, sýtosť a vyváženosť. Vyzdvihujete, že recepty z výzvy „nie sú nudné ale naopak, sú veľmi inšpiratívne“.  Výsledok? Vďaka rozmanitosti receptov máte podľa Katky, ktorá je s nami v každej výzve, na čom stavať. Nikola ich zhodnotila nasledovne: „Jedlá sú dokonalé, rýchle, nič komplikované.“ Podľa Lenky sú „jedna báseň“. Chutné, výživné varenie nie je zložité, množstvo receptov nájdete v našich kuchárskych knihách. Ak si chcete rozšíriť svoje obzory v rámci zdravej kuchyne, Reštart výzva 2023 je tiež veľmi užitočným pomocníkom.  

6. Získali ste disciplínu

Vďaka Reštart výzve ste sa naučili pravidelne cvičiť a stravovať. Chcelo to snaženie z vašej strany, no to sa nakoniec premietlo do návyku, ktorý mení váš život k lepšiemu. Disciplínu zúročíte v každej sfére života, mnohí odborníci na zdravý životný štýl sa zhodujú v tom, že disciplinovanosť je základným pilierom úspechu.

7. Schudli ste z problémových partií

Supershape Reštart výzva vás pripravila v priemere od 2 do 5 kilogramov. „Mám 3,5 kg dole a cítim sa znovu skvele vo svojom tele, včera som si mohla obliecť svoje staré rifle,“ neskrýva nadšenie jedna z našich predplatiteliek. A že nie je sama! Dokopy ste s našimi radami a tréningami schudli desiatky killogramov. „Veľmi ste mi pomohli. Vďaka za jednoduché rady, ktoré fungujú. Zmenili ste môj postoj k strave a pohybu. Uvedomila som si, že je to o mojej hlave a motivácii,“ uzatvára s vďakou Gabika, ktorá je, podobne ako stovky ďalších dôkazom toho, že naše vedené výzvy fungujú, no bez vášho presvedčenia a snahy by to nešlo!

Benefity našej Supershape Reštart výzvy môžete zažiť aj vy, stačí sa pridať. Tento účinný program pod vedením Janky Šimkovič a Michala Páleníka je zostavený odborníkmi z oblasti výživy a cvičenia tak, aby sa vám podarilo získať správne pohybové a stravovacie návyky, nevyhnutné pre vyformovanie tela a udržanie váhy bez obmedzovaní. Zapojiť sa môžete kedykoľvek!

Supershape Restart Vyzva 2023_640x640


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Reštart výzva vašimi očami: Týchto 7 zmien oceňujete najviac!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.