TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Pozvánka na prvý oficiálny workshop PortDeBras pod vedením Heleny Ballovej

redakcia

Ladné cvičenie PortDeBras učarovalo najmä ženám. Jedna z nich, Helena Ballová, sa stala oficiálnou prezentérkou, čo ju oprávňuje viesť špeciálne workshopy pre všetkých, ktorí si chcú zacvičiť a dozvedieť sa viac. O tom bude PortDeBras worskshop, ktorý pripravuje Move academy.

Pozvánka na prvý oficiálny workshop PortDeBras pod vedením Heleny Ballovej
10. OKT 2014

Helena sa PortDeBras venuje mnoho rokov. Ako jedna z prvých na Slovensku absolvovala inštruktorský kurz priamo u tvorcov Julia Papi a Vladimira Snezhika. Nasledovalo množstvo ďalších úrovní vzdelania, ako aj jej účasť na inspiration days a workshopov najmä v zahraničí. Neustále vzdelávanie a nadšenie pre PortDeBras jej zaslúžene priniesli ponuku od tvorcov absolvovať v roku 2013 International Presenter team cource. Na tomto kurze sa zúčastnilo iba 25 vybraných inštruktorov, a to z celého sveta, ktorým bolo udelené právo prezentovať PortDeBras pre širokú verejnosť.

Helena ako jediná na Slovensku smie vystupovať a prezentovať PortDeBras na rôznych podujatiach, kongresoch, ako aj workshopoch. Uďelovať certifikáty však naďalej môžu iba zakladatelia konceptu cvičenia Julio a Vladimir. To znamená, že ak máte záujem stať sa inštruktorom PortDeBras, musíte absolvovať kurz u jedného z nich.

Workshop: PortDeBras - Dance inspiration for all

Jedno z prvých podujatí, na ktorom sa bude Helena detailnejšie venovať cvičeniu PortDeBras vám prináša Move academy - škola aerobiku a iných foriem skupinových cvičení.

Kedy: 25.10.2014

Čas: 10.30 – 14.30

Miesto: BODY Energy Club, Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, budova RELAXX

Cena: 29 EUR

O workshope:

PortDeBras® je celosvetovo registrovaná značka pre tréning spájajúci posilňovanie a strečing v ladnom a plynulom pohybe. Hodina spája v sebe tanec, jógu, taichi, pilates a prináša nielen neočakávané posilnenie celého tela, ale aj psychickú relaxáciu. Pravidelné cvičenie rozvíja pohybovú koordináciu, estetický pohyb, zmysel pre kontrolu pohybu a držanie tela.

  • dozviete sa viac o základnej myšlienke konceptu
  • vývoj a novinky v PortDeBras
  • praktická časť: nácvik sekvencií - od najzákladnejších až k pokročilým, s dôrazom

 

Registrovať sa môžete na stránke: http://moveacademy.sk/kalendar-info/?id=27.

Foto: Facebook profil Helena Ballová


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pozvánka na prvý oficiálny workshop PortDeBras pod vedením Heleny Ballovej

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.