Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Oblečenie pre lepšie zvládnutie prechodu: Príznaky zmierni unikátna technológia

Advertoriál
Až 80 % žien v prechode zažíva návaly tepla, ktoré často strieda chlad v dôsledku prepotenia oblečenia a jeho priľnutiu k telu. Všetky tieto problémy rieši nová kolekcia Female Engineering od značky Lindex! Na akom princípe funguje a s čím všetkým vám pomôže?
Oblečenie pre lepšie zvládnutie prechodu: Príznaky zmierni unikátna technológia
Zdroj: AdobeStock
23. NOV 2023

Značka funkčného oblečenia pre ženy Female Engineering od spoločnosti Lindex uvádza inovatívnu produktovú kategóriu prispôsobenú ženám v období menopauzy. Prelomové odevy s patentovanou technológiou Anti-Flush™ prinášajú zmiernenie príznakov, ako sú návaly tepla a nočné potenie u žien v období menopauzy.

Wellbeing oblečenie pre každé obdobie ženy

Každá etapa života ženy, či už je reč o menštruácii, tehotenstve, pôrode či menopauze, so sebou prináša určité zmeny, vďaka ktorým žena vníma svoje telo o niečo intenzívnejšie. Aj preto sa značky Lindex rozhodla ženám každé obdobie uľahčiť svojimi prelomovými produktmi vyrobenými špeciálne pre potreby žien. V jej repertoári nájdete opakovane použiteľné menštruačné nohavičky, výrobky pre intímnu starostlivosť, dojčiace vložky do podprsenky alebo tehotenské nohavičky, najnovšie sa značka zamerala na oblečenie zmierňujúce príznaky prechodu. Dôvod je jednoduchý. Takmer všetky ženy zažívajú počas menopauzy určité nepohodlie. Návaly tepla a nočné potenie sú najčastejšie problémy spojené s menopauzou, ktoré postihujú takmer deväť z desiatich žien. Zmierniť ich viete jedinečným oblečením, ktoré bolo špeciálne vyvinuté pre potreby žien v prechode.

Lindex oblecenie menopauza

Sebavedomá za každých okolností

„S našou značkou funkčného oblečenie pre ženy Female Engineering pokračujeme v tvorbe prelomových produktov a riešení prispôsobených špecifickým potrebám žien. Sme odhodlaní zmeniť situáciu v starostlivosti o pohodu žien a tešíme sa, ako budeme priekopníkmi na tomto podnetnom trhu. Naša investícia do funkčného oblečenie pre ženy je dôležitou súčasťou nášho úsilia o vytváranie nových udržateľných obchodných a rastových príležitostí založených na jedinečnej odbornosti spoločnosti Lindex v oblasti spodnej bielizne a na našej snahe o vyšší cieľ – posilňovať a inšpirovať ženy,“ hovorí generálna riaditeľka Susanne Ehnbåge.

lindex oblecenie pre obdobie menopauzy

Práve prechod je veľmi citlivé, často náročné obdobie plné zmien a ženy si zaslúžia cítiť sa počas neho silno a sebavedomo „Menopauza je v mnohých ohľadoch stigmatizovaná predsudkami súvisiacimi s plodnosťou, sexualitou a starnutím, hoci je v skutočnosti prirodzenou fázou života pre polovicu svetovej populácie. Oblečenie pre obdobie menopauzy Female Engineering je navrhnuté tak, aby zlepšilo kvalitu života žien, a predstavuje skutočnú inováciu pre ženy, ktoré trpia návalmi horúčavy a nočným potením. Na základe rozsiahleho výskumu a patentovanej technológie spolu s jedinečnou zmesou materiálov sú tieto odevy špeciálne navrhnuté tak, aby používateľa podporili počas celej fázy – od odvádzania vlhkosti až po poskytovanie tepla počas následných pocitov chladu“, vysvetľuje Charlotta Levin, manažérka značky Female Engineering v spoločnosti Lindex.

Oblečenie, ktoré zlepšuje pohodu žien

Ako prevratné oblečenie na zmiernenie príznakov menopauzy funguje? Kombinácia vlastností priadze a patentovanej technológie Anti-Flush™ poskytuje úľavu od návalov tepla a nočného potenia. Keď telo vyžaruje teplo, tkanina ho absorbuje a ukladá. Tkanina odvádza vlhkosť a ochladzuje pokožku, čím znižuje vplyv návalov tepla a nočného potenia. Materiál tiež uvoľňuje teplo späť do pokožky počas pocitov chladu, ktoré nasledujú po návale tepla, reguluje telesnú teplotu a zabezpečuje svieži pocit počas dňa a noci.

lindex oblecenie pre obdobie menopauzy

Súčasťou kolekcie sú tielka, tričká, tričká na spanie a boxerky. Strihy sú navrhnuté s použitím bezšvovej technológie pre výnimočné pohodlie. Odevy sú dostupné vo veľkostiach XS – 3XL a kúpite ich na lindex.com/sk, femaleengineering-official.com a vo vybraných predajniach spoločnosti Lindex.

Do konca novembra si viete tieto jedinečné ženské produkty kúpiť výhodnejšie, stačí využiť 20 % zľavový kód 20female pri objednávkach v sekcii Odevy pre obdobie menopauzy | Lindex Slovakia.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Oblečenie pre lepšie zvládnutie prechodu: Príznaky zmierni unikátna technológia

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.