TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Jaroslav Dušek nielen pre krízové centrum

redakcia

Umenie byť ženou má veľké srdce. V rámci konferencie bude prednášať aj Jaroslav Dušek a to nielen ženám z krízového centra. 

Jaroslav Dušek nielen pre krízové centrum
30. SEP 2016

Konferencia Umenie byť ženou sa už o niekoľko týždňov uskutoční v metropole východného Slovenska, v Košiciach. V tejto chvíli už majú organizátorky uzatvorený program v hlavnej sále a kreujú posledné detaily. Z mnohých zvučných mien, ktoré budú mať dámy na konferencii možnosť vidieť, je jedným z najsilnejších ťahákov držiteľ ocenení Český lev, Jaroslav Dušek. Ten bude v rámci konferencie prednášať aj matkám z krízového centra Dorka. „Prišiel nám mail od ošetrovateľky krízového centra, že tam majú klientky, ktoré často v sebe nevidia hodnotu, ktorú majú a nevedia ju využiť pre svoj vlastný úspech.Tieto ženy majú často nízke sebavedomie, neveria si a nevážia samé seba ako ženy a matky. Táto pani nás požiadala o umožnenie účasti ich klientkám na konferencii a my sme nezaváhali,“ vysvetľuje jedna z organizátoriek konferencie, Alexandra Pevalová.

Konferencia sa uskutoční 6. novembra a jej ambasádorkou je Adela Banášová. Spoločne s etikoterapeutkou Beátou Hlohovskou odprezentujú prednášku Vedomá žena, ktorá sa teší veľkej obľube žien po celom Slovensku, kde otvárajú témy sebarozvoja, sebaspoznávania a duchovnej cesty. Prítomné dámy sa budú môcť tešiť aj na Adelinu večernú talkshow.

Organizátorky prítomným dámam pripravili naozaj inšpiratívne prednášky, kde im svoje postoje a názory odprezentujú špecialistka na zdravú prevenciu a výživu Margita Slimáková, motivačný tréner Aleš Klíma. Čo je to „flow“ prezradí zakladateľ občianskeho združenia Krúžky v škole, ktoré organizuje zmysluplné aktivity pre deti, Ľubo Tomko. Tajomný svet mužov priblížia Katarína Runa či Diana Fabianová.

Konferencia nie je len o prednáškach, ale aj o inšpiratívnych workshopoch. Janka Chytráčková prezradí recept na to, ako sa stať vlastnou značkou. Majka Staňková bude rozprávať na tému Nič pozoruhodnejšie ako dieťa nestvoríš. Aká by mala byť vylepšená životospráva aktívnej nielen ženy 21. storočia, povie Dušan Plichta. Témou Moniky Šrenkelovej bude diastáza. Iveta Štecová prítomné dámy naučí, ako zacvičiť s vráskami na tvári, rovnako ako Ľubor Foltán s jogou smiechu. Aktuálnou novinkou v programe je Katie De Chimp, lifestyle koučka.

Lístky sa dajú kúpiť online priamo v e-shope webu http://umeniebytzenou.sk/eshop

S blížiacim sa termínom konferencie bude rásť aj cena vstupeniek, preto je výhodné zakúpiť si vstup ešte počas mesiaca september!

umenie byť ženou ke


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Jaroslav Dušek nielen pre krízové centrum

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.