Vyformuj sa za 28 dní v Supershape LETNEJ VÝZVE!

Dámske crop top mikiny sú skvelé k sukni - presvedčte sa sami!

Advertoriál

Crop top mikiny sa dostali do našich šatníkov už pred pár rokmi a odvtedy tvoria naozaj neoddeliteľnú súčasť našich životov, pretože sú natoľko všestranné.

Seocentrum_Zena_Mikina_Sluchatka
Zdroj: PR, Seocentrum
29. MAR 2022

Svoj outfit si môžete upraviť aj podľa toho, či chcete alebo nechcete ukázať brucho, takže sa ich naozaj nemusíte obávať.

Dámske crop top mikiny sú skvelé k sukni - presvedčte sa sami!  

Crop top mikiny sa dostali do našich šatníkov už pred pár rokmi a odvtedy tvoria naozaj neoddeliteľnú súčasť našich životov, pretože sú natoľko všestranné. Svoj outfit si môžete upraviť aj podľa toho, či chcete alebo nechcete ukázať brucho, takže sa ich naozaj nemusíte obávať.

Napríklad nosenie blúzky pod crop topom vás môže zakryť a vyzerať dostatočne elegantne do kancelárie. Pre neformálnejší outfit, ak chcete, aby vám bolo vidieť brucho, si skúste obliecť crop top s midi alebo maxi sukňou!

Maxi sukňa a crop top

Noste crop top cez maxi šaty pre všestranný vzhľad. Toto je skvelý spôsob, ako nosiť svoje obľúbené letné šaty, keď sa počasie ochladí! Sveter môže ladiť s vašimi šatami pre hladký vzhľad, alebo ísť s kontrastnými farbami pre odvážnejší. 

Neutrálne farby, ako je sivá a čierna, majú tendenciu vyzerať elegantnejšie, zatiaľ čo svetlé farby pôsobia ležérnejšie a zábavnejšie.

Preformálnejší vzhľadmôžete siahnuť po neutrálnych farbách. Ak zladíte čiernu mikinu s elegantnejšou a obtiahnutejšou sukňou, môžete sa tak bez obáv vydať aj do kancelárie. A ak ju navyše zladíte s bielou vytŕčajúcou košeľou spod vašej crop top mikiny, nikto vám nič nemôže povedať.

Mini sukňa a crop top 

Ak chcete ísť menej formálne, zastrčte sveter do minisukne s vysokým pásompre zábavný, ležérny vzhľad. Je to skvelý vzhľad na jar a jeseň, keď je počasie mierne. Vyberte si svoju obľúbenú rozšírenú sukňu a spárujte ju s crop topom podľa vlastného výberu. Potom už len zastrčte crop top do pásu sukne, aby ste mali zakryté bruško. 

Môžete si napríklad obliecť bielu sukňu s pastelovým skráteným svetrom pre sviežu jarnú atmosféru.

Pre trochu drsnejší vzhľad skúste tartanovú sukňu s čiernym, námorníckym alebo bordovým crop topom. Tento vzhľad sa hodí k vintage slnečným okuliarom alebo klobúku so širokým okrajom.

Midi sukňa a crop top

Spojte crop top s midi sukňou na noc v meste. Pre minimalistický outfit si vyberte vhodný čierny, biely, sivý alebo krémový crop top a midi sukňu s vysokým pásom. Prípadne použite kontrastné farby pre výrazný outfit. 

Môžete napríklad vyskúšať tmavofialovú midi sukňu a horčicovo žltú crop top mikinu pre výrazný vzhľad, ktorý je ideálny na večer. Vyberte si voľne splývajúcu midi sukňu pre uvoľnený vzhľad alebo bodycon midi sukňu pre odvážny a štýlový outfit.

Crop top a doplnky

Noste mohutný náhrdelníks crop topom a vytvorte výrazný outfit. Hrubý, odvážny náhrdelník je skvelý spôsob, ako preniesť crop top z neformálneho na formálny. Vyberte si náhrdelník, ktorý má buď mohutnú retiazku alebo veľký prívesok, a zlaďte ho s jednofarebnou mikinou.

Výrazný námornícky náhrdelník by sa dobre hodil k sivému svetru a čiernej sukni.

Zlaďte mikinu s kabelkou s retiazkoupre roztomilý vzhľad. Malá roztomilá kabelka cez rameno sa hodí k hocijakej mikine. Vyskúšajte čiernu, hnedú alebo sivú pre neutrálny vzhľad.

Prípadne si vyberte výraznú červenú, modrú, koralovú alebo ružovú kabelku, ktorú môžete nosiť v teplejších mesiacoch!  

Ideálne dámske mikiny nájdete na tejto adrese: https://bolf.sk/slo_m_Damska-moda_Damske-mikiny-11403.html.

Zdroj obrázka: Cookie Studio / Shutterstock.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Dámske crop top mikiny sú skvelé k sukni - presvedčte sa sami!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.