Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Daj telu, čo potrebuje: Doplň energiu bez zbytočného cukru rýchlo a chutne!

Advertoriál

Bežné potraviny bývajú často plné cukru – najmä tie priemyselne spracované. Býva pridávaný pre zlepšenie chuti a konzistencie, tiež však znamená aj prázdne kalórie. Ak potrebuješ doplniť energiu, stav na alternatívu s nižším obsahom cukru alebo aj úplne bez neho! Po ktorom zdroji siahnuť?

Daj telu, čo potrebuje: Doplň energiu bez zbytočného cukru rýchlo a chutne!
Zdroj: AdobeStock
4. APR 2024

Pridaný cukor nikomu neprospieva. Príliš veľa pridaného cukru v strave môže viesť k mnohým zdravotným problémom, vrátane nadváhy, cukrovky typu 2, zubného kazu či srdcových ochorení. Aj preto je dôležité čítať zloženie potravín vyberať si produkty s nižším alebo nulovým obsahom pridaného cukru. Aké? Napríklad proteínové tyčinky bez pridaného cukru. 

Ak tyčinka, tak zdravšia!

Výber proteínových tyčiniek s nižším obsahom cukru a s vyšším obsahom bielkovín a vlákniny, je rozhodne lepšou voľbou. Vždy je však dôležité riešiť stravu komplexne a do jedálnička pridať aj ďalšie zdroje bielkovín ako sú mäso, ryby, vajcia, strukoviny a orechy. Ak sa bavíme o rýchlej energii, tyčinky sú zásahom do čierneho. Dodajú energiu pred tréningom, sú perfektnou voľbou pri výletoch, dokážeš nimi premôcť tvorivé blokády, nahradia nezdravé občerstvenie a poslúžia aj počas relaxu pri obľúbenom filme alebo knihe. Pridaj si kúsky do ranných vločiek, jogurtu, či na palacinky. Uži si proteínovú tyčinku po svojom! Vyberaj si však rozumne.

tyčinky NO ADDED SUGAR

Vhodne zvolená proteínová tyčinka môže byť vhodnou súčasťou vyváženej stravy, je však dôležité si zvoliť si zdravší variant. Ideálne bez pridaného cukru, bez lepku, s vysokým obsahom vlákniny a s 25 % obsahom bielkovín, maximálne vhodné pre aktívnych ľudí. Vychutnaj si život naplno s proteínovými tyčinkami NO ADDED SUGAR! Čakajú na teba tri jedinečné príchute – Brownie, Slaný Karamel a Crunchy Coco!

Minimum cukru, maximum energie a chuti

Slaný Karamel je unikátnou kombináciou sladkosti karamelu a jemnej soli. Táto proteínová tyčinka NO ADDED SUGAR je skutočná pochúťka pre všetkých, ktorí milujú kontrasty.

tyčinky NO ADDED SUGAR

Príchuť Brownie prináša poctu voňavým, doma upečeným brownies. Chutí ako hrejivý, čokoládový dezert, no bez pridaného cukru a s dávkou proteínov pre tvoje zdravie.

tyčinky NO ADDED SUGAR

S príchuťou Crunchy Coco sa tvoje chuťové bunky prenesú priamo do trópov. Postará sa o to chuť kokosu a jemných kúskov voňavých pražených mandlí. Bez pridaného cukru a s dávkou proteínov ako dokonalé exotické a zdravé občerstvenie.

tyčinky NO ADDED SUGAR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Daj telu, čo potrebuje: Doplň energiu bez zbytočného cukru rýchlo a chutne!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.