TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Ako nájsť samú seba?

redakcia

Keď nemôžeme byť tým, kým naozaj sme, môže to viesť k depresii, napätiu a úzkosti.

Ako nájsť samú seba?
31. AUG 2016

Jedinečnú vnútornú premenu môžete zažiť 23. – 25. 9. v Bratislave (Grand Hotel Pressburg) na medzinárodnej Intenzívnej ceste, ktorá je výlučne určená pre ženy. Toto podujatie zažije na Slovensku premiéru a bude sa konať za účasti samotnej Brandon Bays, ktorá pozýva všetky ženy objaviť v sebe skrytý potenciál bohyne...

Keď sa stretne viacero žien, stane sa niečo zázračné

Nápad usporiadať seminár v rámci metódy Cesta, ktorý by bol výlučne pre ženy, vznikol z iniciatívy samotnej Brandon Bays na tohtoročnej konferencii Umenie byť ženou v Bratislave. „Obrovská sila, krása a kolektívna múdrosť vyše 600 žien ma natoľko inšpirovali, že som sa rozhodla po prvýkrát, za viac ako 20 rokov prezentovania seminárov Cesty, pripraviť výlučne ženskú trojdňovú Intenzívnu cestu s názvom Oslobodenie Ženy Bohyne a uzdravenie našich životov,“ hovorí Brandon Bays.

Na čo sa môžete tešiť? Pokojne môžete prísť s nedokonalým účesom a nenalíčené a v bezpečí vzájomnej lásky a podpore budete môcť odhaliť to, čo vás ťaží a zároveň sa toho zbaviť vďaka vzájomnej podpory ostatných žien. Tieto mocné ženské kruhy nám umožňujú odhaliť problémy prevzaté od predošlých generácií, jemným spôsobom uvoľňovať hlboké rany a traumy, na ktoré sme doposiaľ nedokázali pozrieť, a nadobro s nimi skoncovať. Na seminári si spoločne vytvoríme priestor, v ktorom konečne môžeme sňať tienidlá z našich životov a dovoliť nášmu skutočnému svetlu zažiariť. Odvážte sa odhaliť samé seba a pripravte sa na úžas, ktorý zažijete, keď spoznáte, kým naozaj ste!

Ženy a ich falošná identita

Ženy vo všetkých kultúrach a kútoch sveta sú oddávna vychovávané v presvedčení a tradíciách, že sú tu na to, aby dávali a rozdávali. Aby boli dokonalé vo všetkých oblastiach života. Aby chápali, tolerovali, znášali, aby sa prispôsobili, ustúpili,  aby tu žili pre životy druhých, aby sa starali o ich blaho, spokojnosť, potreby. Áno, túto nesmiernu silu a dar rozdávať (sa)  ženy skutočne majú. Ale iba vtedy, keď majú podmienky a možnosti na to – vyrásť do vlastnej jedinečnej sily, svojho najvyššieho potenciálu. Áno, ženy sú mocné nositeľky lásky a pochopenia. Keď sa v prvom rade dokážu postarať o seba, cítiť a ctiť si svoje potreby, túžby, keď majú odvahu ísť svojou jedinečnou cestou, podľa svojho rytmu, vkusu, hlasu srdca. Vtedy sa žena stáva nositeľkou nekonečných možností – Bohyňou...

Naopak, neustále uprednostňovanie potrieb druhých môže viesť k tomu, že napokon ochoriete. Byť ženou znamená zastávať v živote rôzne roly – a aby sme tieto roly skĺbili a tým naplnili očakávania svoje aj druhých, aby sme zapadli, stotožňujeme sa s nejakou predstavou a vytvárame si falošnú identitu. Keď nemôžeme byť tým, kým naozaj sme, môže to viesť k depresii, napätiu a úzkosti. Silné spoločenské očakávania toho, čo je to byť „dokonalou ženou“,  negatívne ovplyvňujú všetky naše vzťahy. A predovšetkým ten najdrahší, ktorý máme, vzťah samých so sebou. Začali sme hrať desiatky rôznych rolí a zabudli sme na tú najdôležitejšiu - pravdivú, úžasnú, milujúcu, silnú aj nežnú, skutočnú ženu v nás.

Ak máte pocit, že ste túto silnú ženu niekde na ceste životom stratili, či umlčali, ak ste ju prestali počúvať, kŕmiť, napĺňať jej potreby, sledovať jej vnútorný hlas,  je čas oslobodiť ju práve na seminári Oslobodenie ženy bohyne a uzdravenie našich životov. „Vždy ľuďom hovorím jedno – Ja pre vás nemám žiadne odpovede! Jediné cenné odpovede, ktoré vás povedú na VAŠEJ ceste, nájdete vo svojom vnútri. To je zároveň to najcennejšie, čo metóda Cesty môže dať ľuďom – nájsť toho učiteľa, toho múdreho guru v sebe. Žiadny majster, žiadny osvietenec tam vonku nie je múdrejší, ako hlas vašej duše...,“ hovorí Brandon Bays.

Čo vás na seminári čaká?

V prvý deň zažijete proces Emocionálnej cesty, ktorý vám pomôže dostať sa k potlačeným bunkovým spomienkam a uvoľniť ich.

Na druhý deň prejdete procesom Fyzickej cesty a spojíte sa s uzdravujúcou silou vášho vlastného tela. Je to ten istý proces, ktorý pomohol Brandon zbaviť sa nádoru – bez chirurgického zákroku alebo liekov.

Na tretí deň sa naučíte pokročilé techniky, ktoré môžete využiť pri liečení v každodennom živote. Pomôžu vám dosiahnuť hlboké odpustenie na bunkovej úrovni. Tieto nástroje môžete po seminári využívať a pomôcť tiež vašim priateľom, rodine a klientom.

banner1

Zdroj: PR

Zdroj foto: unsplash.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako nájsť samú seba?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.