Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

7 dôvodov, prečo je aktívny oddych tým najlepším, čo pre seba môžete urobiť

Redakcia

28.-30.4. pripravujeme ďalší z našich úspešných Fit Pobytov! X-Bionic Sphere v Šamoríne bude počas posledného aprílového víkendu patriť pohybu a zábave v znamení Supershape!

Janka Simkovic_Bazen_4-3
Zdroj: Natália Jakubcová pre Supershape
17. MAR 2023

Niet nad oddych, ktorý strávite zmysluplne. V dnešnom uponáhľanom svete sú dni, ktoré môžete tráviť tak, ako sa vám žiada, vzácnosťou. Čo tak si dopriať voľno, ktoré prežijete aktívne? Z mnohými z vás, ktoré nás sledujete na našich sociálnych sieťach, čítate naše články, zúčastňujete sa na našich výzvach a v neposlednom rade s nami cvičíte, sme mali možnosť stretnúť sa osobne na našich Fit pobytoch. Tá energia, ktorá sa niesla víkendmi nabitými pohybom, bola aj vďaka vám neuveriteľná! Zažite ju aj vy – najbližšie máte možnosť na našom Fit pobyte v šamorínskom X-Bionic Sphere, ktorý sa koná posledný aprílový víkend. Máme pre vás 7 dôvodov, prečo by ste sa rozhodne mali prihlásiť.

1. Poriadne si zamakáte

Skupinové pobyty, kde sú všetci nastavení na spoločný druh energie, zdieľajú spoločne nadšenie (a svalovicu), sú pre maximálny výkon tými najlepšími. Na týchto akciách zo seba obvykle vydáte to najlepšie, prekonáte sa a idete na plné obrátky. Dokonca niekedy až tak, že vás prekvapí, čo sa vo vás skrýva a nájdete aj svaly, o ktorých ste netušili, že ich máte. Poďte zažiť najlepšie tréningy vášho života na našom Fit pobyte v Šamoríne! Sprevádzať nimi vás budú Janka Šimkovič, Viktor Oliva a Lea Grančič.

2. Načerpáte nové sily

Oddych, ktorý nie je na prvý pohľad oddychom, je skvelým riešením ako perfektne zrelaxovať. Vedeli ste, že fyzická aktivita perfektne čistí hlavu a dokáže nabiť energiou viac ako iné formy aktivít? Šport je ideálnym riešením, keď chcete vypnúť od starostí bežného dňa a načerpať nové sily do každodenných dní. Keď si ho doprajete v intenzívnejšej forme, môžete sa tešiť na to, že svoje telo prebudíte k životu.

3. Získate motiváciu

Vidieť cvičiť v zápale iných, vás rozhodne namotivuje urobiť niečo navyše pre seba a svoje telo. Navyše, na fit pobyte uvidíte aj ženy, ktoré na svojej ceste urobili progres, čím vás „nabudia“ k činu a rozhodnutiu pracovať na lepšej verzii samej seba ešte o niečo viac.

fit pobyt samorin

4. Prídete na iné myšlienky

Štúdie dokazujú, že šport je účinnou zbraňou v boji proti depresii. Stačí vám len polhodinka denne na to, aby ste znížili vznik depresie až o 17 %! Viac o tejto prevratnej štúdii píšeme v tomto článku. Ak chcete dať nový vietor vašim myšlienkam a doslova zmeniť vzduch, príďte sa odreagovať na náš šamorínsky fit pobyt, kde si poriadne zacvičíte, naučíte sa niečo nové, spoznáte nové fanúšičky športu a stretnete sa s vašimi obľúbenými trénermi. Skvelé fit jedlo a miesto pobytu, ktoré ponúka exkluzívny wellness, neobmedzený vstup do vodného sveta i fitnes centra, bude tým pravým orechovým pre váš relax. A ak sa rozhodnete prísť s rodinou, vaše deti majú  neobmedzený vstup na detské zábavno-edukačné ihrisko a do detského kútika!

5. Spoznáte spriaznené duše

Desiatky žien podobných ako vy – na našich fit pobytoch vznikajú krásne priateľstvá postavené na spoločných pilieroch. Aj za tri dni si dokážete nájsť spriaznenú dušu, s ktorou neskôr môžete mapovať svoj progres, prípadne zdieľať iné starosti a radosti týkajúce sa (nielen) športu a zdravého životného štýlu.

6. Dozviete sa zaujímavé informácie

V našich diskusiách sa zameriavame na edukáciu a nové informácie z domova i zo sveta. Na slovo vzatým odborníkom, ktorý v rámci zdravia i športu má čo povedať, je Viktor Oliva, ktorý bude viesť silovo-kondičné cvičenia s dôrazom na spaľovanie a spevňovanie. Skúsený tréner je doslova chodiacou učebnicou a všetko, čo aplikuje v praxi pri svojich klientoch, je podložené dlhoročnými výskumami a štúdiom. Nielen on, ale aj Zuzana Vačková a Lenka Šóošová vám v diskusii prezradia zaujímavé informácie, ktoré vás na vašej ceste rozhodne posunú o niečo ďalej. Ak ste zvedaví ako čo najlepšie aplikovať športové know-how v praxi, prihláste sa na náš Fit pobyt v šamorínskom X-Bionic!

7. Zažijete veľa radosti

Príďte si užiť pohyb, vynikajúce zdravé jedlo, energiu a spoločné nadšenie pre zdravý životný štýl! V rámci fit pobytu máme pre vás pripravený dlhoočakávaný Supershape Fit event s obľúbenými trénerkami ako sú Lea Grančič, Janka Šimkovič či Lucka Babony. Špeciálnym prekvapením bude tanečný tréning so seriálovou Ivetou - Alžbetou Ferencovou, ktorá povedie interaktívny tréning so zapojením všetkých účastníčok. Čaká vás bohatý sprievodný program, darčeky od partnerov a veľa veľa ďalšieho!

Zažite atmosféru nezabudnuteľného Fit pobytu od Supershape! Vyskúšajte si tréningy s najlepšími slovenskými trénermi naživo, najbližšiu príležitosť máte na Supershape Fit pobyte 28.-30.4. v X-Bionic v Šamoríne. Kompletnú ponuku Supershape Fit pobytov nájdete na stránke www.supershape.sk/fit-pobyty/.

fit pobyt samorin


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 7 dôvodov, prečo je aktívny oddych tým najlepším, čo pre seba môžete urobiť

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.