Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

6 tipov na darčeky (nielen) pre milovníkov zdravého životného štýlu

Redakcia

Potešte seba alebo svoje okolie. Máme pre vás tipy na skvelé darčeky z produkcie Supershape, ktoré pomáhajú formovať život k lepšiemu. Obdarujte tento rok blízkych zmysluplne a nasmerujte ich s nami na cestu zdravého životného štýlu!

6 tipov na darčeky (nielen) pre milovníkov zdravého životného štýlu
Zdroj: AdobeStock
13. DEC 2023

Originálna mikina, ponožky alebo šiltovka?

Štýlové ponožky by na Vianoce nemali chýbať. Alebo by sa vám hodila skôr efektná šiltovka alebo neprehliadnuteľná mikina s motívom SHAPE YOUR LIFE? Je to motto sebavedomých žien, ktoré riadia a formujú svoj vlastný život. Ak poznáte niekoho s podobným postojom, merch od Supershape bude ideálnym darčekom.

mikiny

Relax a pohyb v jednom – fit pobyt, ktorý spája

Venujte niekomu víkend plný energie alebo pár dní v spoločnosti ďalších nadšencov cvičenia. Fit pobyty s TOP slovenskými trénermi v krásnom prostredí sú jedinečným darčekom, na ktorý bude obdarovaná spomínať ešte dlho. Šamorín alebo Veľké Karlovice – to sú miesta, kde to budúci rok bude žiť pohybom, energiou a novými priateľstvami. Urobte sebe alebo svojej kamoške či mame radosť!

fit pobyt salamandra resort

Kuchárske knihy, ktoré šetria čas i kalórie

Uľahčí život a výrazne skráti čas strávený v kuchyni. V Supershape máme množstvo kníh, ktoré potešia  rozlietané mamičky a všetky ženy, ktoré nechcú tráviť v kuchyni viac ako pol hodinu. Kuchárky Zdravé rýchlovky 1 a 2 ponúkajú jednoduché, rýchle a chutné recepty pre celú rodinu. Nabitá kuchárka je plná fit receptov a pomáha nielen schudnúť, ale aj nabíja energiou a posilňuje imunitu. Pre tých, čo začínajú so zmenou životného štýlu vždy po sviatkoch, je ideálnym darčekom kniha Ľahký reštart - trojtýždňový plán na odľahčenie tela a naštartovanie metabolizmu. Knihy od Supershape pomáhajú meniť vaše stravovacie návyky a podporujú správne fungovanie organizmu.

promo kníh

Štýlová podložka na cvičenie

Ak máte vo svojom okolí osobu, ktorá si dáva záležať na kvalite cvičenia, dokonalá podložka na cvičenie od Supershape môže byť odpoveďou na otázku, čím ju potešiť. Táto podložka je vyrobená z prírodného kaučuku, je ekologická, recyklovateľná, protišmyková a ľahko sa udržiava čistá. Vo viacerých farbách, pripravená urobiť z vášho tréningu zážitok.

podložky

Efektná fľaša na pitie

Pitný režim je dôležitejší ako si myslíte. Podporte svojich blízkych k jeho zlepšeniu štýlovou fľašou na pitie. Budú ju chcieť mať stále pri sebe!

flasa supershape

Inšpirujte k pohybu!

Nechce sa vám chodiť cvičiť? Ani nemusíte! Online fitko od Supershape je otvorené nonstop a ponúka stovky tréningov, z ktorých si vyberie každý. So Supershape Premium členstvom môžete darovať kompletný program pre štíhle, pevné a zdravé telo vrátane tréningov Super body, Fit box, Power woman 1, 2 a mnohých ďalších. Toto členstvo obsahuje aj prístup ku všetkým Supershape výzvam, vrátane novoročnej Reštart výzvy. Darujte Premium a pomôžte niekomu formovať svoj život k lepšiemu.

Jana Simkovicova


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 6 tipov na darčeky (nielen) pre milovníkov zdravého životného štýlu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.