Zapoj sa s nami do BEŽECKEJ VÝZVY 2 spojenej s otužovaním!

VIDEO: Účinné cviky na bolesť hrudníka a lopatiek

redakcia

Dlhé sedenie, ale aj rôzne problémy a s nimi spojený stres prispievajú k tomu, že sa hrbíme a bolia nás hrudník a lopatky. Pomôcť môžu jednoduché cviky, ktoré nájdete v nasledujúcom videu.

VIDEO: Účinné cviky, ak vás bolí hrudník a lopatky
Zdroj: Simona Hulmanová
27. APR 2021

Hrbíte sa? Ak ste práve vytlačili hrudník dopredu a stiahli lopatky, odpoveď znie - áno. To môže mať za následok ďalšie bolesti.

Jedným z dôvodov tohto problému môžu byť pracovné stoly a stoličky, ktoré nemajú častokrát ideálnu výšku vyhovujúcu každej postave, či už sedíme v kancelárii, alebo sa pripájame z domu v rámci home offce.

Stres a množstvo problémov, ktoré každý deň riešime, tiež prispievajú k tomu, že sa nevieme na svet pozrieť vzpriamene, ale naopak hľadíme do zeme. Výsledkom je generácia zhrbených ľudí.

Cviky, ktoré môžu pomôcť pri bolesti spojenej s hrbením sa, vám v nasledujúcom videu ukáže trénerka pilatesu Lucia Knapcová.

Obmedzuje vás v živote fyzická bolesť? Potom vám odporúčame komplexný video program na domáce cvičenie Supershape TELO BEZ BOLESTI. Nájdete v ňom 13 ucelených tréningov, zameraných na najčastejšie problémy celého tela s profesionálnou slovenskou trénerkou.

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Tento video seriál na tému BOLESTI CELÉHO TELA vám prinášajú kvalitné FUTURO™ bandáže od spoločnosti 3M určené na cvičenie bez obmedzení.

Banner_Futuro_Bandaz_Chrbat_1200x628_SK


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO: Účinné cviky na bolesť hrudníka a lopatiek

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3243
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.