TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

http://www.sxc.hu/photo/220186
18
NOV
Prichádza čas saunovania
Tinka

S ochladením teploty vonku prichádza zároveň právý čas na saunovanie. Okrem príjemného vyhriatia nášho organizmu, ho zbavíte aj škodlivých látok. Navyše sauna je jedným zo spôsobov posilnenia imunity.

Celý článok
Cvičenie na brucho - 4 joga cviky pre získanie pevného bruška
Mirka
joga cviky
17
NOV

Myslíte si, že joga je nudná a nemožno si ňou vypracovať figúru? Ste na veľkom omyle. Ponúkame vám štyri cviky, ktoré vám pomôžu získať pevné bruško!

| Počet komentárov: 1
Čo vám dokážu o zdravotnom stave prezradiť vaše chodidlá
Tinka
http://www.sxc.hu/photo/1254995
16
NOV

Naše chodidlá si zaslúžia statostlivosť a pozornosť. Nachádzajú sa na nich totiž reflexné body, ktorých masážou je možné zistiť náš zdravotný stav. Reflexná masáž vám poskytne taktiež aj skvelý relax.

Medical Pilates sprevádza pri práci aj fyzioterapeutov
Mirka
pilates medical
5
NOV

Úpravami Pilatesu vzniklo isté terapeutické cvičenie. Reč je o cvičení Medical Pilates, ktoré spája princípy Pilatesu a najnovšie poznatky z oblasti fyzioterapie.

Správnym dýchaním v jóge omladíte svoje telo
Miška Szilvásová
http://foter.com/f/photo/38133510/5ea9787656/
3
NOV

Cvičenie jógy objavilo v poslednej dobe mnoho Slovákov, ktorí sa nadchli pre jej čaro a účinky. Jednou z prvých vecí, ktoré sa na hodinách učia, je správne dýchanie. Pozreli sme sa na to, prečo je také dôležité.

Ako sme varili po ajurvédsky
Mia

Keď som si prečítala pozvánku na kurz varenia, ktoré sa malo konať v prvom Ajurvédskom centre Ayur Ganesh v Bratislave, ihneď som sa prihlásila. Viedla ma k tomu zvedavosť, aká vlastne ajurvédska kuchyňa je. Ale aj fakt, že sa ajurvéda spája hlavne so zdravím. Pretože neoddeliteľnou súčasťou ajurvédy je zdravá životospráva a stravovanie.

| Počet komentárov: 1
Fletcher Pilates - následovník pilates cvičenia
Tinka
fletcher pilates
15
OKT

Milovníci body & mind cvičení pozor! Do našich fit centier prichádza jemne upravené pilates cvičenie. Má názov Fletcher Pilates. Viac sa o tejto metóde dočítate v tomto článku.

| Počet komentárov: 2
Kundalini joga - prebúdza energiu v tele
Tinka

Kundalini joga je nejcelostnejší spôsob práce s človekom, jeho zdravím a jeho vývojom. Kundalini joga rozvinula predovšetkým umenie vnímať. Jej cvičením dokážete prebudiť životnú energiu, ktorú často nevyužívame.

YoGO Lifestyle Studio - brána do sveta dynamickej jogy a cvičenia
Mia

V štúdiu YoGO! máme radi jogu, máme radi dobrých ľudí, máme radi príjemnú atmosféru. V YoGO! sa cítime dobre s dobrými ľuďmi pri cvičení v príjemnom prostredí. Ešte ste u nás neboli? Príďte a vyskúšajte cvičenie, ktoré naozaj pomáha.

Jógalates – aké je spojenie jogy a pilatesu?
Tinka
http://foter.com/f/photo/1861071827/9698f72449/
25
SEP

Stretli ste sa už s názvom Jógalates? Určite si kladiete otázku, čo sa skrýva za týmto cvičením. Áno, tušite správne, ide o spojenie jógy a pilatesu.

| Počet komentárov: 1
Deväť vetiev stromu jógy
Mia
http://foter.com/f/photo/479692319/ed6602e97e/
18
SEP

Korene jógy siahajú do veľmi dávnej histórie. Postupom času sa vytvorilo viacero druhov, vznikli hlavné vetvy jógy. Je ich deväť a postupne si ich všetky predstavíme.

Ashtanga joga - fyzicky najnáročnejšia forma jogy
Alica
http://foter.com/f/photo/2756306047/37f46b6403/
4
SEP

Pokiaľ ste si mysleli, že joga je nuda, to ste zrejme ešte nezažili hodinu ashtanga jogy. Aj fyzicky zdatní jedinci majú často krát problém vydržať celú hodinu. Je vhodná pre všetkých, ktorí si chcú poriadne zamakať a oddýchnuť zároveň.

| Počet komentárov: 2
Zdravý chrbát s pilatesom
Tinka
zdravy chrbat
27
AUG

Bolesti chrbta vedia človeku riadne znepríjemniť život. Týka sa to aj vás? Pokiaľ vás bolesti chrbta neustále trápia, dajte sa na pilates. Určite ním dosiahnete zdravý chrbát!  

| Počet komentárov: 2
Rozhovor nielen o joge: Verím v liečivú silu fyzickej aktivity
Mia

Na Martina Ďuriša som naďabila na jednej zo sociálnych sietí. Zaujali ma jeho jogové príspevky. A keď som si pozrela pár informácií o tom, čomu sa venuje, a aké má skúseností v oblati zdravia a pohybu, povedala som si, s týmto človekom sa chcem porozprávať. A dobre som spravila. Pretože tento mladý človek nám má čo povedať.

Relaxačný svet masáži
Alica
http://www.sxc.hu/photo/505363
22
AUG

Každá je trochu iná, ale majú spoločný cieľ. Pomôcť nám uvolniť telo a myseľ, ako aj pomôcť zdravotne. Reč je o masážach, ktoré nám to všetko ponkajú. Ktorú by ste si vybrali?

| Počet komentárov: 3
Šesť mýtov o jóge
Mia

Aj by ste ju vyskúšali, ale bránia vám mýty aj fámy, ktoré ste počuli? Aj preto sme zozbierali šesť mýtov, ktoré sa hovoria o jóge a pozreli sa, ako je to s pravdou okolo nich. Je už len na vás, ako s nimi naložíte ...:)

Krásne a zdravé nohy v lete. Je pedikúra len o estetickej stránke?
Tinka
http://www.sxc.hu/photo/1242445
14
AUG

V lete dávame našim nohám zabrať viac ako v zime. Častejšie chodíme na boso, nohy sa nám viac potia, koža nám rohovatie. Poznáte o čom hovoríme? Tak je čas na pedikúru

Učíme sa cvičiť pilates: Otázky, ktoré nás najviac zaujímajú
Mirka
pilates cvicenie
9
AUG

Zaujíma vás pilates a stále máte nedostatok informácií? Možno si kladiete rovnaké otázky ako mnoho ďalších, ktorí sú zvedaví a chcú vedieť viac. Našli sme odpovede na tie najčastejšie otázky o pilatese.

Posilňujeme imunitu otužovaním
Alica
http://www.sxc.hu/photo/825093
8
AUG

Otužovanie si spájame najmä so zimnými mesiacmi. Ale aj leto je ideálnym obdobím pre otužovanie nášho telíčka. Tak poďme si spolu budovať lepšiu a silnejšiu imunitu.

| Počet komentárov: 1
Bankovanie - masáž a liečebná metóda v jednom
Tinka
http://www.sxc.hu/photo/505364
6
AUG

Radi sa nechávate rozmáznávať masážami? A skúsili ste už bankovanie? Aj keď to nie je klasická masáž, na ktorú ste zvyknutí, oplatí sa ju vyskúšať už len kvôli jej účinkom.

| Počet komentárov: 4