Dokonalá hladká pokožka až na pol roka. Vyskúšajte technológiu IPL

Advertoriál

Ženy túžia po pokožke bez jediného chĺpka. Sú rôzne spôsoby, ako sa nežiaduceho ochlpenia zbaviť, ale nie každý prinesie vytúžený účinok na viac ako pár dní.

Notino - Hladké nohy vďaka hĺbkovej epilácii
Zdroj: PR, Notino - Hladké nohy vďaka hĺbkovej epilácii
29. MÁJ 2019

Epilácia alebo depilácia?

Poznáte medzi nimi rozdiel? Depilácia je bezbolestná, pretože chĺpok odstraňujeme tesne nad povrchom kože.  Možno ju robiť pomocou žiletky alebo depilačným krémom. K najznámejším spôsobom odstraňovania chĺpkov patrí práve holenie. Postačí jednorazový holiaci strojček a pena, ktorá uľahčí jeho kĺzanie po pokožke. Je to rýchle a lacné.

K mínusom však patrí podráždená, suchšia a červená pokožka alebo zarastajúce chĺpky. Hladké nohy vydržia možno dva dni a potom treba proces opakovať. Depilačný krém sa nanáša na pokožku, nechá sa pôsobiť a pomocou priloženej škrabky sa zotrie. Trochu bolestivejšia je epilácia, kedy vytrhneme chĺpok aj s korienkom. Slúži na to vosk alebo epilačný strojček – epilátor.

Ide to aj ľahšie

Neustály rozvoj technológií nám dokáže pomôcť v bežnom živote viac, ako by sme čakali. Dôkazom toho je aj bezbolestné a dlhodobé odstránenie chĺpkov vďaka technológii IPL – intenzívneho pulzného svetla. Na odstraňovanie ochlpenia sú použité svetelné impulzy. Chĺpky sa výrazne zahrejú až ku korienkom, ktoré uvedú do akejsi pokojovej fázy. Chĺpok tak prirodzene vypadne a už nemôže z folikulu vyrásť.

Technológia IPL pomocou svetelných impulzov narúša štruktúru chĺpkov. Farbivo chĺpkov melanín absorbuje svetelné teplo, ktoré rozpúšťa štruktúru chĺpkov. Účinnosť IPL epilácie závisí od farby chĺpkov a kože. Jednoducho povedané, preruší sa cyklus opätovného rastu chĺpkov a jemné pulzy svetla po niekoľkých ošetreniach znemožnia korienkom chĺpkov stať sa znova aktívnymi. 

Malý splnený sen

Pri použití depilácie s technológie IPL môže pokožka ostať hladká až po dobu 6 mesiacov. Medzi najpopulárnejšie prístroje na trhu, vďaka ktorým môžete vyskúšať IPL depiláciu v pohodlí domova, patrí Philips Lumea Prestige. Už nepotrebujete navštíviť žiaden salón krásy! Je to prvé zariadenie s technológiou IPL na svete s jedinečne tvarovanými nástavcami, ktoré možno použiť na celé telo. 

Lumea Prestige je vybavená senzorom SmartSkin, ktorý odporučí vhodné nastavenie intenzity svetelných impulzov presne podľa odtieňa vašej pokožky a farby vašich chĺpkov. Zbaviť sa môžete ochlpenia na miestach ako nohy, paže, brucho, horná pera, brada, oblasti bikín a podpazušie. Bonusom je ľahké použitie, pretože funguje s napájacím káblom aj bez neho. 

Kvalitný prístroj vydrží roky. Investícia sa vám tak pravdepodobne vráti už po niekoľkých mesiacoch. Ak sa teda túžite zbaviť neestetických chĺpkov skutočne dôkladne, rozhodne stojí za zváženie.

Notino - Philips Lumea Prestige IPL na telo, tvár, oblasť bikín a podpazušia


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Dokonalá hladká pokožka až na pol roka. Vyskúšajte technológiu IPL

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2532
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.