ROČNÁ ŠKOLA SHAKTI YOGY A QIKUNG V SYSTÉME TALGAR


Foto podujatia - 79897
Miesto konania: Fraňa Mojtu 18 (Mediahaus), Nitra
Dátum konania: 24.1.2015

O podujatí

Yoga a Qikung podľa pôvodných zdrojov.


Yoga a qikung v systéme Talgar nie sú ďalšie z mnohých existujúcich štýlov. Znamenajú absolútne nový prístup, návrat k prapôvodným zdrojom – reálnej práci s potenciálnou energiou človeka. Tréningy nie sú ovplyvnené intelektom západu, uskutočňujú sa podľa prastarých princípov árijských véd a neskorších taoistických princípov. Zároveň ide o revolučne novú metódu zohľadňujúcu osobitosti súčasného človeka. Od doby vzniku yogy a qikung sa zmenilo naše prostredie, vlastnosti vody, vzduchu, potravín aj vlastnosti samotného umu človeka a jeho energetických polí. Tieto zmeny sú v systéme Talgar brané na zreteľ tak, aby tréning slúžil účinnej kompenzácii súčasných meniacich sa životných podmienok.

Tréningový systém Yogy a Qikung Talgar ,predstavuje syntézu árijskej védskej yogy, meridiánového qikung, reflexoastrológie Ťan Šanu, mantrayógy Altaja a tibetských praktík. Vychádza pri tom zo zákonitostí, ktoré sú rovnaké pre Makro aj Mikrokozmos, stimulácia organizmu v podobe jangových a jinových procesov.Podstatou systému Talgar je podstata všetkých starých východných praktík: psychotréning, tréning ducha so vzájomným prepojením na telesné procesy.
http://www.7pilierov.wz.cz/yoga.html

10 mesačný kurz – 9 seminárov a 3 dňový letný tábor v prírode, Termíny v Nitre: 24.1. 21. 2. 21.3. 25.4., 23.5. 20.6. 10.11.-12.7. - pobyt v prírode, 26.9. 24.10. 21.11.

Časový harmonogram sobotných seminárov ročného kurzu v Nitre: Časový harmonogram seminárov: 09.30 -12.30 prednášky a prax 12.30 – 14.00 prestávka 14.00 – 17.00 prednášky a prax

Kontaktné údaje organizátora

Meno: Robert
Priezvisko: Urgela
Email: aoum@atlas.cz
Telefón (mobil):
Web: http://www.7pilierov.wz.cz/rocnaskola.html

Priložené súborypošli na vybrali.sme.sk
 Odporučiť podujatí Vytlačiť

Podujatia

ďalšie ponuky
Vložiť podujatie môžu len registrovaní užívatelia.
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 783
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.