ROČNÁ ŠKOLA SHAKTI YOGY A QIKUNG V SYSTÉME TALGAR


Foto podujatia - 79897
Miesto konania: Fraňa Mojtu 18 (Mediahaus), Nitra
Dátum konania: 24.1.2015

O podujatí

Yoga a Qikung podľa pôvodných zdrojov.


Yoga a qikung v systéme Talgar nie sú ďalšie z mnohých existujúcich štýlov. Znamenajú absolútne nový prístup, návrat k prapôvodným zdrojom – reálnej práci s potenciálnou energiou človeka. Tréningy nie sú ovplyvnené intelektom západu, uskutočňujú sa podľa prastarých princípov árijských véd a neskorších taoistických princípov. Zároveň ide o revolučne novú metódu zohľadňujúcu osobitosti súčasného človeka. Od doby vzniku yogy a qikung sa zmenilo naše prostredie, vlastnosti vody, vzduchu, potravín aj vlastnosti samotného umu človeka a jeho energetických polí. Tieto zmeny sú v systéme Talgar brané na zreteľ tak, aby tréning slúžil účinnej kompenzácii súčasných meniacich sa životných podmienok.

Tréningový systém Yogy a Qikung Talgar ,predstavuje syntézu árijskej védskej yogy, meridiánového qikung, reflexoastrológie Ťan Šanu, mantrayógy Altaja a tibetských praktík. Vychádza pri tom zo zákonitostí, ktoré sú rovnaké pre Makro aj Mikrokozmos, stimulácia organizmu v podobe jangových a jinových procesov.Podstatou systému Talgar je podstata všetkých starých východných praktík: psychotréning, tréning ducha so vzájomným prepojením na telesné procesy.
http://www.7pilierov.wz.cz/yoga.html

10 mesačný kurz – 9 seminárov a 3 dňový letný tábor v prírode, Termíny v Nitre: 24.1. 21. 2. 21.3. 25.4., 23.5. 20.6. 10.11.-12.7. - pobyt v prírode, 26.9. 24.10. 21.11.

Časový harmonogram sobotných seminárov ročného kurzu v Nitre: Časový harmonogram seminárov: 09.30 -12.30 prednášky a prax 12.30 – 14.00 prestávka 14.00 – 17.00 prednášky a prax

Kontaktné údaje organizátora

Meno: Robert
Priezvisko: Urgela
Email: aoum@atlas.cz
Telefón (mobil):
Web: http://www.7pilierov.wz.cz/rocnaskola.html

Priložené súborypošli na vybrali.sme.sk
 Odporučiť podujatí Vytlačiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2535
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.