JOGA VÍKEND


Foto podujatia - 83543
Miesto konania: Hotel Horizont ****
Dátum konania: 15.9.-17.9.2017

O podujatí

Ak sa chcete ponoriť do ticha prírody a túžite po dokonalom relaxe, wellnesse a oddychu pozývam Vás na joga víkend v novom wellness hoteli Horizont **** s úžasným výhľadom na štíty Vysokých Tatier v termíne od 15.9.-17.9.2017

Hotel Horizont ****, ktorý bol otvorený v roku 2016 sa nachádza v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná v blízkosti Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca. Poloha v srdci Vysokých Tatier na úpätí masívu Lomnického štítu robí z hotela ideálne zázemie pre tých, ktorí majú chuť si dobre zacvičiť a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie, telo, dušu a myseľ.

Vybavenie a design celého hotela je zo vzácnych prírodných materiálov a cédrového dreva. Absolútne pohodlie a štýlový dizajn si vychutnáte v luxusne zariadených izbách Standart. V izbe nájdete minibar, set na prípravu čaju a kávy, župan, papuče, hotelovú kozmetiku, LCD televízor. Izby sú s výhľadom do doliny alebo bez balkónu s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier.


Hlavnou dominantou tohto prírodného wellness rezortu je VIP SKY LOUNGE, otvorené jacuzzi s fínskou saunou a kuchynkou na streche hotela, kde budete môcť pozorovať krásy tatranskej hviezdnej oblohy.

Po večernom cvičení jogy nechajte svoje telo rozmaznávať vo svete Horizont SPA. Nájdete v ňom rozsiahle wellness s relaxačným bazénom, vírivkou a vodnými atrakciami, sauny (suchá, infra, parná, soľná) masážne centrum so spa procedúrami, thajské masážne centrum, telové zábaly, masážna posteľ, oddychová miestnosť s vodopádom, fitnesscentrum a solárium. Zároveň si môžte vychutnať miešaný drink priamo z bazénu v Pool bare :-)


POBYT ZAHŔŇA:

ubytovanie na 2 noci v izbe STANDART
2 x raňajky formou bufetu
2 x večera formou bufetu
4 x cvičenie jogy (poweryoga,stretchyoga)
vstup do wellness
parkovanie
wifi pripojenie
miestny poplatok

CENA:

izba Standart 169 EUR/osoba (po záväznej registrácii je potrebné uhradiť 50% z celkovej sumy t.j. 84,50 € do 30.6.2017 zostatok do 15.8.2017!!!) Po 9.7.2017 je cena 179 EUR (platí pri obsadení dvomi osobami)

PRIHLÁŠKY:

email : jogaivana@gmail.com

Pre záväznú registráciu je potrebné uhradiť zálohu vo výške 50% z celkovej sumy najneskôr do 30.6..2017
Na všetkých prihlásených sa teším a verím, že spolu zažijeme nezabudnuteľný jogový pobyt.
NAMASTE,
IVKA


http://www.yogaivana.eu/events/joga-vikend-hotel-horizont/

Kontaktné údaje organizátora

Meno: Ivana
Priezvisko: Králová
Email: jogaivana@gmail.com
Telefón (mobil): 0903 421 787
Web: www.yogaivana.eu
http://www.yogaivana.eu/events/joga-vikend-hotel-horizont/

Priložené súborypošli na vybrali.sme.sk
 Odporučiť podujatí Vytlačiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2524
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.