Intenzívne jogové sústredenie v Tatrách


Miesto konania: Vila Linda, Stará Lesná, www.vilalinda.sk
Dátum konania: 26.02.2015 - 01.03.2015

O podujatí

Esencia jogy je o sebapoznaní cez priame preskúmavanie tela a mysle. Prehlbovanie intimity s vlastným bytím. Neustále rozvíjanie správneho úsilia, ktoré zvýrazňuje v našom bytí vzájomné prepojenie tela, mysle a vyššieho vedomia. Toto správne úsilie začínajúce sa základnými anatomickými vedomosťami vedúce cez meditáciu až po najabstraktnejšie hry psychiky a vedomia, nám vie ukázať cestu k novým kvalitám prežívania vnútornej, ale aj vonkajšej Reality. Pochopenie somatických princípov nám vie pomôcť k vybudovaniu si základu, ktorý bude pevný bod pre otvorenú hravosť s pohybom, propriocepciou tela, priestorom, ale aj vedomím.

Tento experimentálny prístup bude esenciou februárového intenzívneho pobytu v Tatrách. Budeme praktikovať na jogových podložkách, ale aj mimo nich. Skúsime navštíviť známe ale aj nájsť nové silové miesta a tam sa budeme zaoberať tým čo príde.

Povieme si niečo o šamanskom prístupe k vedomiu, o prvej a druhej pozornosti. S touto pozornosťou sa budeme hrať a prehlbovať jej korene v našom vedomí pomocou práce s jogovými pozíciami, chôdzou, spontánnymi pohybmi, práci s energiou a zvukmi.

Prejdeme si vizuálne a obsahovo veľmi zaujímavé dokumenty, kde rozbehneme veľa pestrých, hravých, ale aj hlbokých tém. Špirály, geometria prírody, vibrácia, frekvencie, zvuk, neuroplasticita, akáša, flexibita času, hlbšie vnímanie vonkajšieho, ale aj vnútorného priestoru...

Cez prípadové štúdie, toho čo trápi vás alebo vašich známych, sa prakticky pozrieme na metodiku a riešenia pomocou jogovej terapie a šamanizmu. Či už pôjde o fyzické, emocionálne výzvy, alebo o psycho-spirituálne transpersonálne procesy.

Pobyt je určený všetkým bez rozdielu. Dôležité je nastaviť sa na hlbšiu vnútornú prácu, veľa pohybu, ale aj veľa sedenia v tichu. Jediná podmienka je otvorená a hravá myseľ.

Cena za 3 noci s polpenziou je 160 eur.

Začneme o 18.00 vo štvrtok, 26.februára a skončíme okolo 12.00 v nedeľu, 1. marca.

V prípade záujmu zašlite prosím zálohu 50 eur do 15. februára na číslo účtu:

MBank 520700
4202874302 / 8360

V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte: martin.duris82@gmail.com, 0949 141 025

Prajem vám krásne a pohodové dni!:)

S úctou

Martin

Kontaktné údaje organizátora

Meno: Martin
Priezvisko: Ďuriš
Email:
Telefón (mobil):
Web:

pošli na vybrali.sme.sk
 Odporučiť podujatí Vytlačiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.