4. JUL 2012

V San Franciscu si jogu môžete zacvičiť aj na letisku

Mia

Letisko v San Franciscu pripravilo pre svojich cestujúcich zaujímavú novinku. Dlhé chvíle na letisku si tak môžu krátiť cvičením jogy alebo meditovaním. 

Ak by ste náhodou v dohľadnej dobe leteli do San Francisca a museli na tamojšom letisku stráviť určitú chvíľu, nemusíte sa báť, že sa budete nudiť čakaním. Môžete si napríklad zacvičiť a trochu rozhýbať svoje telo pred očakávaným letom. Aj to sa na letisku v San Franciscu dá.                  
 

Lestisko totiž vytvorilo špeciálnu jogovu miestnosť pre svojich cestujúcich. Prvá takáto miestnosť sa nachádza v terminále 2. Miestnosť je moderne vybavená a poskytuje cestujúcim pokoj a relax. Dizajnéri, ktorý sa na tomto projekte podieľali si dali riadne záležať. V miestnosti prevláda upokojujúce modré svetlo, dokonca sa tam nachádza pohyblivá stena, ktorá symbolizuje „plávajúceho ducha“ a osvietenú myseľ. K dispozícii sú cestujúcim aj jogové podložky.

Letisko navyše ponúka bonus pre tých, ktorí hľadajú iba pokoj a nechcú cvičiť. Ak cestujúci nemajú záujem potiť sa v jogovej miestnosti s cudzími ľuďmi, môžu jednoducho sedieť a meditovať v izbe reflexie zvanej Berman. Túto izbu nazvali ako centrum pre pokojné zamyslenie a meditáciu.

 

Nebolo by úžasné mať takúto miestnosť na každom letisku? Takto by sme si mohli dlhé čakania vyplniť cvičením.DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - V San Franciscu si jogu môžete zacvičiť aj na letisku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Podujatia

ďalšie ponuky
Vložiť podujatie môžu len registrovaní užívatelia.
Registrovať | Prihlásiť
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 782
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.