V San Franciscu si jogu môžete zacvičiť aj na letisku

Mia

Letisko v San Franciscu pripravilo pre svojich cestujúcich zaujímavú novinku. Dlhé chvíle na letisku si tak môžu krátiť cvičením jogy alebo meditovaním. 

V San Franciscu si jogu môžete zacvičiť aj na letisku
4. JUL 2012

Ak by ste náhodou v dohľadnej dobe leteli do San Francisca a museli na tamojšom letisku stráviť určitú chvíľu, nemusíte sa báť, že sa budete nudiť čakaním. Môžete si napríklad zacvičiť a trochu rozhýbať svoje telo pred očakávaným letom. Aj to sa na letisku v San Franciscu dá.                  
 

Lestisko totiž vytvorilo špeciálnu jogovu miestnosť pre svojich cestujúcich. Prvá takáto miestnosť sa nachádza v terminále 2. Miestnosť je moderne vybavená a poskytuje cestujúcim pokoj a relax. Dizajnéri, ktorý sa na tomto projekte podieľali si dali riadne záležať. V miestnosti prevláda upokojujúce modré svetlo, dokonca sa tam nachádza pohyblivá stena, ktorá symbolizuje „plávajúceho ducha“ a osvietenú myseľ. K dispozícii sú cestujúcim aj jogové podložky.

Letisko navyše ponúka bonus pre tých, ktorí hľadajú iba pokoj a nechcú cvičiť. Ak cestujúci nemajú záujem potiť sa v jogovej miestnosti s cudzími ľuďmi, môžu jednoducho sedieť a meditovať v izbe reflexie zvanej Berman. Túto izbu nazvali ako centrum pre pokojné zamyslenie a meditáciu.

 

Nebolo by úžasné mať takúto miestnosť na každom letisku? Takto by sme si mohli dlhé čakania vyplniť cvičením.DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - V San Franciscu si jogu môžete zacvičiť aj na letisku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2522
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.