Aké jogové outfity nosíme. Inšpirujte sa!

Chystáte sa na jogu a neviete, čo na seba? Inšpirujte sa outfitmi, ktoré nosia na cvičenie jogínski Slováci. Reálne jogové outfity reálnych ľudí.

Aké jogové outfity nosíme. Inšpirujte sa!
18. OKT 2012

V sobotu 13. októbra sme sa zúčastnili už tretieho ročníka Yoga Open Air, ktorý sa konal v Bratislave. Štyri hodiny cvičenia nezanechali na zúčastnených stopy únavy. Všetci túto akciu zvládali super. Niektorí nám dokonca zapózovali. Ocenili sme hlavne nápaditosť a rôznorodosť. Nechajte sa inšpirovať nasledovnými outfitmi.

Pierka dodajú šmrnc

Ako prvú sme oslovili Adrianu Seidler, ktorá bola na akcii jednou z inštruktorov, ktorí účastníkom predcvičovali. Zaujali nás jej kraťasy a veľmi trendy pierka, ktoré celému outfitu dodali šmrc.

adriana pierka

Praktické ako žena

Nasledujúci outfit je zaujímavý hlavne nohavicami. Príjemná farba a skvelý strih. Všimnite si to zakončenie, nohavice sa dajú upevniť na chodidla. Pózujúca Ivetka nám prezradila, že sú veľmi pohodlné.

iveta

Nadčasový štýl

Na akcii sme si odchytili aj Evu Markovú, ktorá sa venuje joge profesionálne, pričom vedie jogové stúdio Alma v Žiline. Krásna mikina, priam na zožranie:) Celý outfit je veľmi trendy a nadčasový.

eva

Čierna klasika je vždy IN

Miška stavila na outfit v čiernom prevedení. Pozrite na tie balónové štýlové nohavice. Skvelé sa k nim hodí aj ležérne čierne tričko.

miška

Chcete, aby si vás všimli? Stavte na farebnosť

Tieto nohavice nám padli do oka už na začiatku akcie. Nebolo možné ich prehliadnuť. Sú krásne farebné a na jogu ako stvorené. Ak chcete, aby si vás ľudia všimli, stavte na ne. Navyše Lucke sa veľmi hodia. 

lucka joga

Aj chlapi majú svoj štýl

Tomáš stavil na športovú klasiku. Klasické čierne nohavice pod kolená a červená mikina. Ale ten účes sa mu musí uznať. Rozhodne šik.

tomas joga

Eleganciu nájdete aj v športe

Tento outfit, ktorý má na sebe Barborka nás zaujal svojou eleganciou. Má v sebe niečo vzenšené. Veľmi sa nám páči farebná zladenosť trička a štucní. 

barbora

Autor: Jana Šimkovičová


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aké jogové outfity nosíme. Inšpirujte sa!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2535
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.