Zvoľte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Ďalšia strana
Pilates cviky na precvičenie celého tela
Mirka

Sústredené vykonávanie jednotlivých cvikov, uvedomovanie si ich pozitív na telo i myseľ, hlboké dýchanie. To sú len niektoré zo siedmich princípov pilatesu, ktorý pomohol mnohým zlepšiť fyzický a psychický stav. Súčasťou tejto pohybovej aktivity je viac ako 500 účinných cvikov.

Celý článok
Ako joga pomáha seniorom
Eva Bacigalová

Muži, ženy, podnikatelia aj žienky domáce, mladí, no aj seniori – medzi milovníkmi jogy nájdete naozaj všetky kategórie ľudí. Veľkej popularite sa zrejme teší aj preto, že na cvičenie vám stačí len jedna podložka a pohodlné oblečenie.

Trápia vás bolesti chrbta? Zbavte sa ich s cvičením pilates!
Eva Bacigalová

Aj vás trápia bolesti chrbta, krížov či kĺbov? Ak ste produktívnu časť svojho života strávili najmä fyzickou prácou, asi sa tomu nevyhnete. Rovnaký účinok má však na človeka aj stres a ten neobíde skoro žiadnu vekovú kategóriu. Pomerne jednoduchým cvičením však môžete bolestiam predchádzať a ešte si aj spevniť svaly.

| Počet komentárov: 1
Poznáme výhercu vianočnej súťaže o BOSU. Vyhrali ste?
redakcia
Vianočná súťaž o ružové BOSU
25
DEC

BOSU je jeden z najobľúbenejších nástrojov na cvičenie. Svedčí o tom aj počet súťažiacich, ktorí sa do súťaže prihlásili. Vyhrať mohol len jeden z vás. Kto je ten šťastný výherca?

KINESIOTAPING: Dá bolesti stopku!
Mária Pecniaková

Pre niektorých dobre známa rehabilitačná metóda, no pre niektorých úplná novinka. Pozrime sa spolu na to, čo pre nás vymysleli japonskí odborníci.

Dornova a Breussova masáž uľaví vášmu telu
Mária Pecniaková

Trápia vás bolesti chrbta, skolióza, tenisový lakeť či boľavé kolená? Skoncujte s liekmi od bolesti, ktoré neriešia príčinu, ale len utlmujú boľavé telo. Dornova metóda je jemná terapeutická technika, ktorá nás zbaví bolesti hlavy, ťažkostí spôsobujúcich blokády a mnoho ďalších nepríjemností.

Joga prospieva zdraviu. Presvedčte sa na vlastnej koži!
Mirka

Joga je návyková. Kto sa tomuto body&mind cvičeniu venuje pravidelne, určite súhlasí. A zároveň bez problémov vymenuje to, čo joga prináša do jeho života. Menej stresu a viac duševnej pohody? Pevnejšie a ohybnejšie telo? Zlepšenie konkrétnych telesných či duševných problémov? Ak chcete vedieť, ako pomôže joga vám, dajte jej šancu!

Nový magazín o zdravom životnom štýle. To je FIT štýl
redakcia
Nový magazín o zdravom životnom štýle. To je FIT štýl
20
NOV

Magazín nabitý overenými informáciami prišiel prvýkrát do stánkov a predajní v októbri. Hneď jeho prvé vydanie spustilo vlnu záujmu a pozitívne ohlasy. Inteligentný časopis je určený pre dnešných aktívnych ľudí bez ohľadu na vek. Cieľom je inšpirovať vás, aby ste objavili svoj vlastný životný štýl, boli zdraví, krásni a sebavedomí.

Záujem o jogu na Slovensku stále rastie
Mirka

Stres. Neistota. Pracovná vyťaženosť. Problémy. Stretávame sa s nimi všetci. Takmer dennodenne. Hľadáme spôsob, ako všetko zvládnuť. Mať dostatok energie. Dosiahnuť vnútornú harmóniu a prijímať dobré i zlé vo svojom živote s pokojom.

Sauna - relax pre telo i myseľ

Pociťujete únavu a potrebujete sa zrelaxovať? Máme pre vás riešenie, ktoré vás zotaví ako po fyzickej, tak i po psychickej stránke. Doprajte si horúcu saunu.

| Počet komentárov: 2
Poradíme vám ako sa zbaviť bolesti chrbta, kĺbov či bolesti pri natiahnutí svalu
Poradíme vám ako sa zbaviť bolesti chrbta, kĺbov či bolesti pri natiahnutí svalu
13
NOV

Bezpečné a efektívne riešenie bolesti pomocou mikroprúdov pôsobiacich cez náplasti ponúka revolučná zdravotnícka pomôcka - PAINMASTER. Vďaka nej sa rýchlo dokážete zbaviť bolesti chrbta, svalov, kĺbov, šliach či väzov. Painmaster je vysoko účinný aj pri menštruačných bolestiach, zmierňuje a skracuje čas hojenia pooperačných a poúrazových rán. Pomáha hojiť vredy aj preležaniny.

Joga môže byť cesta k lepšiemu životu
adidas
Joga môže byť cesta k lepšiemu životu
6
NOV

Pojem „joga“ pochádza z Indie, kde joga aj vznikla. Znamená zjednotenie mysle, tela a ducha. Ak sa rozhodnete ísť prvýkrat na jogu, možno vás pomalé pohyby a hudba budú len znervózňovať. Málo kto si ju po prvom cvičení obľúbi natoľko, že sa stane súčasťou jeho života. Ak zostanete vytrvalí a prekonáte prvotné obavy, vďaka joge môžete neskôr získať silu, ktorá sa nedá vybudovať žiadným silovým tréningom.

7 dôvodov na pravidelnú masáž

Dnes si povieme, prečo je dobré chodiť pravidelne na masáž. Masáž nie je určená len pre občasný relax za odmenu. Rovnako tak sa na masáž nechodí, len keď máme zdravotný problém. Je dobrá pre naše zdravie a prevenciu z viacerých dôvodov, preto z nej urobme pravidelnú súčasť nášho života.

Výsledky sútaže o športové bundy adidas s technológiou ClimaWARM+!
adidas
SÚŤAŽ o športové bundy adidas s technológiou ClimaWARM+!
31
OKT

Pre vyššiu motiváciu k cvičenie, aj v chladnom počasí, sme pre vás pripravili súťaž o kvalitné dámske športové bundy adidas s technológiou ClimaWARM+, ktoré vás zahrejú aj počas chladných jesenných dní. A už poznáme tých, ktorí sa z novej bundy budú pri športovaní tešit.

Manuál športového nováčika: Zacvičte si BodyArt
Eva Bacigalová

Vyskúšali ste už jógu, pilates, zumbu aj klasický bodywork a stále ste nenašli ten druh skupinového cvičenia, ktorý by vám najviac vyhovoval? Možno ho objavíte práve dnes, ak sa nám podarí nadchnúť vás pre BodyArt.

FACE YOGA - dokonalá tvár nie je len dar od prírody
Mária Jančeková

Každý z nás sme sa určite aspoň raz v živote pristihli pri zrkadle neveriacky krútiac hlavou, že vrásky, či už mimické alebo tie, ktoré sa objavia po čase, ešte stále nie sú náš problém. Roky bojujeme za krásnu postavu, za zdravý životný štýl a žijeme v domnení, že robíme vlastne všetko pre naše telo. Popri tom nejak stále zabúdame na to, že aj naša tvár, zrkadlo našej duše, potrebuje okrem dobrého krému pravidelný pohyb.

Manuál športového nováčika: Spoznajte pilates
Eva Bacigalová

Nech cvičíte akokoľvek, vždy robíte dobre. Pohyb telu prospieva bez ohľadu na ročné obdobie, váš vek alebo kondíciu. Ak chcete na jeseň vyskúšať cvičenie, ktoré nie je náročné, no pritom výsledky sa dostavia takmer okamžite, skúste Pilates.

Chráňte svoje telo pred toxínmi. Používajte prírodnú kozmetiku
Mirka
Chráňte svoje telo pred toxínmi. Používajte prírodnú kozmetiku
16
OKT

„Chémiu“ jeme, natierame na pokožku, umývame si ňou vlasy. Výsledok? Trpíme alergiami. Pleť je posiata vyrážkami, vlasy sa lámu a mastia. Pokožka hlavy je plná lupín. Aj to sú niektoré z dôvodov, prečo dopyt po kozmetike bez syntetických zložiek rastie. Ako ste na tom vy?

Túžite zbaviť sa stresu? Tieto cvičenia vám zaručene pomôžu
Mirka

Naháňam sa po celý deň a aj tak nič nestíham! Šéf je neustále za mojím chrbtom a kontroluje ma. Kolega čaká, kedy urobím chybu. Deťom sa príliš nedarí v škole. A ako by to nestačilo, začínajú sa ozývať zdravotné problémy. Nemám pre seba ani minútku. Jednoducho som v strese!

Odhoďte šaty a staňte sa slobodnejšími. Cvičte nahú jogu!
Mirka
Nahota v joge pomáha oslobodiť telo aj myseľ. Cvičili by ste jogu nahí?
4
OKT

„ ... pomáha nám aspoň na chvíľu vystúpiť z ohraničenia našej mysle a ega a prehĺbiť intímny vzťah ku svojmu vlastnému telu. Cvičenie navodzuje pocit fyzickej a psychickej pohody. Je to krásne uvoľnenie a uvedomenie si svojej telesnej podstavy bez hanby, bez posudzovania toho, čo máme na sebe,“ hovorí o nahej joge česká inštruktorka Zdeňka Huňáčková.

Zvoľte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Ďalšia strana
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1086
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.