YoGO Lifestyle Studio - brána do sveta dynamickej jogy a cvičenia

Mia

V štúdiu YoGO! máme radi jogu, máme radi dobrých ľudí, máme radi príjemnú atmosféru. V YoGO! sa cítime dobre s dobrými ľuďmi pri cvičení v príjemnom prostredí. Ešte ste u nás neboli? Príďte a vyskúšajte cvičenie, ktoré naozaj pomáha.

power joga
2. OKT 2011

YoGO! Lifestyle Studio vzniklo z túžby vytvoriť niečo, čo by Vám prinášalo radosť, dobré pocity, pozitívnu energiu a pomohlo Vám získať postavu podľa vlastných predstáv, ktorá Vám vylepší sebavedomie. Pomocou vynikajúceho cvičenia pre telo a myseľ Vám chceme pomôcť získať krásu, vitalitu a zdravie.

Byť oddýchnutý a cítiť sa vo svojom tele dobre si zaslúži každý. Tento pocit je predsa jeden zo základných predpokladov dosahovania osobných cieľov a úspechov. Štúdio zamerané na cvičenie power yogy sa preto stalo pre nás ideálnou voľbou, ako naše poslanie naplniť.

Power yoge, ktorá je dynamickou verziou tisícročiami overeného cvičenia, sa venujeme už niekoľko rokov nielen v súkromí, ale najmä ako inštruktori. Stala sa pre nás a hlavne pre našich klientov akousi oázou pokoja a pohody, ktorá nás všetkých vytrhne od bežných starostí, prinesie príjemný aktívny relax po náročnom dni v práci a ako čerešničku na torte aj skvelú postavu. Boli by sme radi, keby ste nás navštevovali nielen kvôli power yoge, ale aby bolo naše štúdio pre Vás útulné a príjemné prostredím a najmä ľuďmi, ktorí v ňom pracujú a sú tu pre Vás.

Prečo je power yoga vhodná práve pre Vás?

Tempo života je stále rýchlejšie a my sa pomaly, ale isto nemáme čas ani nadýchnuť. Fyzické požiadavky na naše telá sú stále vyššie a psychické vyčerpanie stále bežnejším javom. Power yoga je vhodná pre všetkých, ktorí nemajú veľa času a ponáhľajú sa. Naučí nás zastaviť sa.

Je určená pre všetkých ľudí, ktorí majú radi svoje telo a chcú sa o neho starať. Rešpektujú to, že telo má byť uvoľnené, pružné, posilnené, bez zbytočnej záťaže v podobe tukových vankúšikov, aby nám slúžilo a aby bolo funkčné. Pravidelné cvičenie power yogy Vám zabezpečí spaľovanie tukov a zrýchlenie metabolizmu, spevnenie svalového tonusu, štíhle a pružné svaly, vyformovanie postavy, uľavenie od bolesti chrbtice, odbúranie stresu a napätia, zlepšenie koncentrácie. Power yoga je preto vhodná naozaj pre každého. Je vhodná pre Vás.

yogoi   yogo iii  yogo iv 

Čo Vás u nás čaká?

  • okrem power yogy aj gravid joga pre budúce maminy a cvičenie pre páry - partner yoga,
  • kvalitné cvičenie pod vedením certifikovaných inštruktorov (jogové vzdelanie získané na Slovensku, v Čechách, Nemecku, Anglicku a v Indii, pričom dbáme na neustále zvyšovanie kvalifikácie našich inštruktorov),
  • rodinná atmosféra a individuálny prístup,
  • personál pripravený kedykoľvek pomôcť a poradiť,
  • šatne, sprcha a wc,
  • špeciálne nešmykľavé jogové podložky,
  • deky na relaxáciu,
  • voda/káva/čaj.

 

yogo v yogo vi yogo vii

 

Vyskúšajte moderný koncept zdravia, vitality a krásy a objavte u nás intenzívnu radosť z pohybu!


yogo viiiTešíme sa na Vás v YoGO! na Grösslingovej 28, Bratislava - Staré mesto.

www.yogo.sk

www.facebook.com/poweryogo - staňte sa naším fanúšikom a využívajte cenové a iné výhody určené pre fanúšikov YoGO!

 

Zdroj text a foto: YoGO! Lifestyle Studio, www.yogo.sk

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - YoGO Lifestyle Studio - brána do sveta dynamickej jogy a cvičenia

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2535
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.