Vyformuj si telo do plaviek v BIKINI VÝZVE!

VIDEO TRÉNING: Pozdrav slnka s Jankou Šimkovičovou

redakcia

Ak chcete začať s jogou, prípadne máte málo času na cvičenie, môžete sa rozhýbať vďaka Pozdravu slnka s Jankou Šimkovičovou. Sled niekoľkých jednoduchých pohybov ponaťahuje celé vaše telo.

VIDEO TRÉNING: Pozdrav slnka s Jankou Šimkovičovou
Zdroj: Simona Hulmanová, POWER JOGA
10. NOV 2020

Pozdrav slnka je sled pohybov, ktorý sa nachádza takmer v každej jógovej zostave. Ide o základné pohyby, pri ktorých je veľmi dôležité dýchanie - pri jednom pohybe sa nadychujeme, pri druhom vydychujeme.

Samozrejme, nie je to len taký samúčelný rytmus. Vďaka tomu, že sa pri niektorom pohybe nadychujeme a pri inom vydychujeme, sa telo zbavuje napätia, čím sa zas uvoľňujú kĺby a spevňujú šľachy.

O Pozdrave slnka netreba viac hovoriť, stačí ho vyskúšať. Môžete ho cvičiť ráno, aby ste sa rozhýbali, ale funguje dobre aj ako rozcvička pred tréningom.

Správne prevedenie cviku vám vysvetlí a cvičením vás bude sprevádzať certifikovaná trénerka power jogy, Janka Šimkovičová.

Či už s POWER JOGOU začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profi slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU ešte dnes!

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Pred a po tréningu jogy nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim, ako aj dopĺňanie minerálov a vitamínov. Aj preto je partnerom video programu Supershape POWER JOGA prírodná minerálna voda Mitická, s priaznivým pomerom vápnika a horčíka.

Banner_Miticka_2020_04


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Pozdrav slnka s Jankou Šimkovičovou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3200
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.