Vyformuj si telo do plaviek v BIKINI VÝZVE!

VIDEO TRÉNING: Jednoduchá joga rozcvička na ponaťahovanie

redakcia

Niekedy sa usedeným dňom za počítačom či na poradách nedá vyhnúť, pričom je veľmi ťažké obohatiť ich ešte o dlhšie cvičenie. Práve pre tieto dni je vhodné mať po ruke aspoň jednoduchú rozcvičku, ktorou ponaťahujete celé telo.

VIDEO TRÉNING: Jednoduchá joga rozcvička na ponaťahovanie
Zdroj: Simona Hulmanová, POWER JOGA
9. MAR 2021

Túto jednoduchú POWER JOGA rozcvičku môžete robiť hocikedy počas dňa. Máte voľných pár minút? Super. Pustite si nasledujúce video a ponaťahujte sa.

Poďakuje sa vám telo aj hlava. Kĺby sa rozhýbu, hlava sa sústredí na fyzické cvičenie a dýchanie, čím sa na chvíľu uvoľní od povinností. Ideálne je, ak si viete k tejto krátkej rozcvičke otvoriť aj okno, aby ste sa nadýchali čerstvého vzduchu.

Či už s POWER JOGOU začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profi slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU ešte dnes!

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Pred a po tréningu jogy nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim, ako aj dopĺňanie minerálov a vitamínov. Aj preto je partnerom video programu Supershape POWER JOGA prírodná minerálna voda Mitická, s priaznivým pomerom vápnika a horčíka.

Banner_Miticka_2020_04


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Jednoduchá joga rozcvička na ponaťahovanie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3200
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.