Strávte príjemné chvíle na Dobrých výletoch

redakcia

Trávite celé dni v paneláku a chcelo by to vyjsť si niekam do prírody. Ideálne ak by ste to mali na skok. Sci fi? Nie nie... Toto je realita.

Strávte príjemné chvíle na Dobrých výletoch
Zdroj: PR, ITB Development
30. OKT 2017

Mnoho bratislavských developerov sa snaží vytvárať príležitosti na trávenie voľného času v okolí ich projektov. Najlepší developeri sú tí, ktorí vytvárajú okrem tohto aj komplexnú pridanú hodnotu. Chcú svojim projektom spríjemniť život každému v danej lokalite, nielen zákazníkom. Spoločnosť ITB Development, známa svojimi premyslenými konceptmi, vytvára v okolí svojich stavieb nadštandardné vonkajšie priestory. Na živote obyvateľov nášho mesta im však záleží natoľko, že vytvorili verejne prístupný zoznam tipov na najlepšie výlety v Bratislave a jej okolí — stránku dobrevylety.sk.

dobre vylety 2

Kam sa oplatí ísť v Bratislave na výlet?

Na stránke dobrevylety.sk nájdete ponuku výletov pre celú rodinu i jednotlivcov. Katalóg výletov s dobrodružnými názvami ako:

  • Tajomstvá Vydrice
  • Výstup na chránený Roštún
  • alebo Záhada Dračieho hrádku

si môžete prezerať podľa obľúbenosti, alebo si vybrať len tie pre peších či cyklistických výletníkov. Každý výlet je označený náročnosťou, dĺžkou trasy a časovou náročnosťou. Pretože i dnes je dobré vyhradiť si v našich mnohokrát zahltených diároch čas aj na výlet.

dobre vyety 3

Najlepší čas na výlet je teraz

Babie leto síce skončilo, no jeseňou vyfarbené koruny stromov, čerstvý chladivý vzduch v pľúcach, dobrý pocit z poctivého pohybu a možno drobec s loptou či bicyklom je aj tak na nezaplatenie. S Dobrými výletmi od ITB viete kedy, kam a ako. Stačí kliknúť a vykročiť na cestu.

Ponuku Dobrých výletov nájdete na www.dobrevylety.sk. Stojí za nimi slovenský developer ITB Development, ktorého rôznorodé aktivity okrášľujú celú Bratislavu. Viac o aktivitách ITB Developement nájdete na stránke www.itb.sk alebo na ich profiloch na sociálnych sieťach.

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Strávte príjemné chvíle na Dobrých výletoch

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2524
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.