Pozvánka na prvý oficiálny workshop PortDeBras pod vedením Heleny Ballovej

redakcia

Ladné cvičenie PortDeBras učarovalo najmä ženám. Jedna z nich, Helena Ballová, sa stala oficiálnou prezentérkou, čo ju oprávňuje viesť špeciálne workshopy pre všetkých, ktorí si chcú zacvičiť a dozvedieť sa viac. O tom bude PortDeBras worskshop, ktorý pripravuje Move academy.

Pozvánka na prvý oficiálny workshop PortDeBras pod vedením Heleny Ballovej
10. OKT 2014

Helena sa PortDeBras venuje mnoho rokov. Ako jedna z prvých na Slovensku absolvovala inštruktorský kurz priamo u tvorcov Julia Papi a Vladimira Snezhika. Nasledovalo množstvo ďalších úrovní vzdelania, ako aj jej účasť na inspiration days a workshopov najmä v zahraničí. Neustále vzdelávanie a nadšenie pre PortDeBras jej zaslúžene priniesli ponuku od tvorcov absolvovať v roku 2013 International Presenter team cource. Na tomto kurze sa zúčastnilo iba 25 vybraných inštruktorov, a to z celého sveta, ktorým bolo udelené právo prezentovať PortDeBras pre širokú verejnosť.

Helena ako jediná na Slovensku smie vystupovať a prezentovať PortDeBras na rôznych podujatiach, kongresoch, ako aj workshopoch. Uďelovať certifikáty však naďalej môžu iba zakladatelia konceptu cvičenia Julio a Vladimir. To znamená, že ak máte záujem stať sa inštruktorom PortDeBras, musíte absolvovať kurz u jedného z nich.

Workshop: PortDeBras - Dance inspiration for all

Jedno z prvých podujatí, na ktorom sa bude Helena detailnejšie venovať cvičeniu PortDeBras vám prináša Move academy - škola aerobiku a iných foriem skupinových cvičení.

Kedy: 25.10.2014

Čas: 10.30 – 14.30

Miesto: BODY Energy Club, Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, budova RELAXX

Cena: 29 EUR

O workshope:

PortDeBras® je celosvetovo registrovaná značka pre tréning spájajúci posilňovanie a strečing v ladnom a plynulom pohybe. Hodina spája v sebe tanec, jógu, taichi, pilates a prináša nielen neočakávané posilnenie celého tela, ale aj psychickú relaxáciu. Pravidelné cvičenie rozvíja pohybovú koordináciu, estetický pohyb, zmysel pre kontrolu pohybu a držanie tela.

  • dozviete sa viac o základnej myšlienke konceptu
  • vývoj a novinky v PortDeBras
  • praktická časť: nácvik sekvencií - od najzákladnejších až k pokročilým, s dôrazom

 

Registrovať sa môžete na stránke: http://moveacademy.sk/kalendar-info/?id=27.

Foto: Facebook profil Helena Ballová


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pozvánka na prvý oficiálny workshop PortDeBras pod vedením Heleny Ballovej

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2524
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.