Nová kolekcia oblečenia Harmony in Motion vás priblíži k joge

redakcia

Jogové oblečenie značky Energetics vás dostane svojou pohodlnosťou, jednoduchosťou a cenovou dostupnosťou.

Nová kolekcia oblečenia Harmony in Motion vás priblíži k joge
16. JUN 2020

Hovorí sa, že joga nie je cvičenie, ale životný štýl. Ak ste aj začali cvičiť jogu preto, lebo ste sa potrebovali upokojiť, načerpať pozitívnejšiu energiu alebo sa zbaviť nepríjemnej bolesti chrbta, určite nezostanete iba pri precvičovaní jednotlivých asán.

Joga vás pritiahne natoľko, že budete chcieť viac, stane sa vaším životným štýlom, postupne prenikne do všetkých oblastí vášho života.

Intersport joga

Jogistický životný štýl je o hľadaní stavu vyrovnanosti a vnútorného mieru. Nechýba snaha o udržiavanie zdravia tela, koncentrovanej mysle či pokojného srdca. Áno, to je ten povestný cieľ jogy, teda úsilie o dosiahnutie harmónie tela, duše a mysle.

Čo sa týka zdravia a kondície tela, v tomto smere zohráva veľkú úlohu kvalitný spánok, zdravá strava, pitný režim a pravidelné cvičenie jogy.

Joga o oblečenie

Cvičenie jogy a jogistický životný štýl je neodmysliteľne spojený so zmenami v šatníku. Pri robení jednotlivých jogových pozícií sa musíte cítiť pohodlne.

Oblečenie by vám malo napomáhať k tomu, aby ste sa upokojili a mohli vykonávať akékoľvek asány, vrátane tých najnáročnejších. Dokonale to vystihuje slovné spojenie „harmónia v pohybe“.

Intersport joga

Pokiaľ hľadáte pohodlné, trendové a cenovo dostupné oblečenie na jogu Harmony in Motion, práve ste ho našli. Je od značky Energetics, ktorú exkluzívne zakúpite v predajniach sieti INTERSPORT.

Máme pre vás aj ochutnávku novej kolekcie v podobe videa. Páči sa vám?

Oblečenie z kolekcie Harmony in Motion vás dostane

Nová jogová kolekcia Harmony in Motion značky Energetics zahŕňa všetko, čo potrebujete na cvičenie jogy – legíny, športové podprsenky, tričká, dámske mikiny, tašky, podložky na jogu i fľaše na pitie.

Harmónia v pohybe sa aj vďaka tomuto oblečeniu stane realitou. 

Intersport joga


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Nová kolekcia oblečenia Harmony in Motion vás priblíži k joge

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2980
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.