Najlepšie slovenské blogy o zdravom životnom štýle

Veronika Shoebridge

Blíži sa sviatok všetkých blogerov, vyhlásenie výsledkov Ankety Bloger roka 2017. Prečítajte si o ľuďoch, ktorých ich blogovacia kreativita dostali medzi tých “naj z naj” v oblasti zdravého životného štýlu na Slovensku.

Najlepšie slovenské blogy o zdravom životnom štýle
7. MÁJ 2017

Keďže Cvičte.sk je portál o zdravom a aktívnom životnom štýle a cvičení, rozhodli sme sa, že vám v skratke predstavíme desiatich blogerov, ktorí sa v ankete dostali až do finále. Tak ako v ostatných, aj v kategórii Zdravý životný štýl bola udeľovaná divoká karta. Tento rok si túto milú povinnosť splnila naša šéfka Janka Šimkovičová


Jedz a miluj

Blog energickej mladej baby menom Kai a jej láske k zdravému jedlu. Teda vlastne jedlu ako takému. A ešte láske k pekným fotkám o zdravom jedle. Kai sa sústreďuje na zdravé jedlo pripravované z čerstvých, sezónnych a predovšetkým slovenských surovín.

Jana Earl

Ďalší zdravím a energiou nabitý blog. Píše ho Janka, ktorá po tom, čo skončila so súťažným behom a prešla si ťažkým obdobím rôznych moderných diét, zistila, že jediným pre ňu dlhodobo udržateľným spôsobom života je čistá, zdravá a vyvážená strava spojená s pravidelným cvičením. Vďaka nemu má nielen zdravie, plno energie ale aj úspešný blog.

Dušan Plichta

Podnikateľ, bloger, dobrodruh a vyznávač zdravého štýlu života. Jeho blog je svetom hodnotných informácií, recenzií, rozhovorov s odborníkmi, rád a zážitkov ako byť zdravšou, aktívnejšou a šťastnejšou verziou samého seba.

Tranzformácia

Prvý slovenský blog venovaný informáciám o hypnóze. Píše ho certifikovaný slovenský hypnoterapeut Martin Lajprík. Prevedie vás svetom hypnózy, zmenami myslenia a psychológie.

We lift together

Sympatický blog jedného zaľúbeného slovenského páru. Zaľubeného nielen do seba navzájom, ale aj do zdravého životného štýlu. Spája ich láska k fitness, spoločnému zdravému vareniu a samozrejme, ako inak cvičeniu.

Raw mother and daughter

Ako už samotný názov blogu napovedá, ide o rodinný blog nielen o surovom - raw jedle. Mama s dcérou zdieľajú svoju vášeň pre surové, vegánske a vitariánske jedlá, recepty a rôzne iné postrehy.

Zápisky nutriholičky

Úspešný blog prvej slovenskej vyštudovanej nutričnej špecialistky Judit. Snaží sa preraziť nielen svojimi vedomosťami z oblasti fitness a zdravej výživy ale aj odborným vzdelaním a najmä zdravým rozumom.

Jane’s World

Volá sa Janka a má veľké ambície. Na svojom blogu sa okrem cestovania, ktoré považuje za svoju top záľubu venuje aj fitness, zdravému štýlu života, jedlu a móde. Všetko toto z pohľadu mladého 17 ročného dievčaťa.

Rise & Shine

Blog mladej, iba 19 ročnej Rebeccy, ktorá miluje rána, jogu a úsmev. Okrem toho mimoriadne rada varí a všetko to poctivo dokumentuje na svojom vydarenom blogu. Jej mottom je: Všetko s mierou.

HIT je zdravo žiť

Je posledným z finalistov “zdravých” blogov. Jeho zaujímavosťou je hlavne to, že je zameraný na vysoko aktuálnu a mnoho ľudí bytostne sa dotýkajúcu tému histamínovej intolerancie a iných potravinových alergií. Ľudia si tu nájdu množstvo jednoduchých a zdravých receptov, ktoré potešia dušu a vyživia telo.

Ak vás zaujímajú blogeri, navštívte stránku Bloger roka, kde nájdete mnoho ďalších kategórii. 

Zdroj titulnej fotky: Flickr, CC License 2.0: Liam Matthews


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Najlepšie slovenské blogy o zdravom životnom štýle

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2522
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.