Nádych, výdych – je tu JUST NEON YOGA

Advertoriál

Nedávno sa v Hot Yoga Centre v Petržalke uskutočnila netradičná tlačová konferencia k projektu JUST NEON YOGA by Huawei, na ktorej sa zúčastnilo niekoľko známych osobností ako ambasádorka projektu Adriana Špronglová, influencerka Tatiana Žideková, food blogerka Simona Škodová, či moderátor podujatia a herec Juraj Bača. Niesla sa v znamení „neon yogy“ a atmosféra bola nabitá energiou.

Nádych, výdych – je tu JUST NEON YOGA
Zdroj: DNA Agency
20. MAR 2018

V dnešnej uponáhľanej dobe chýba ľuďom najmä drahocenný čas, preto sa táto akcia konala veľmi netradične, kde všetci spomalili a na chvíľu sa stíšili. Tlačová konferencia začala hodinou yogy, kde mali pozvaní možnosť načerpať novú energiu potrebnú na ich ďalšie fungovanie počas dňa.

Just Neon Yoga

Just Neon Yoga

Netradičnosť tejto udalosti nespočívala len v jej obsahu. Celá atmosféra sa totiž niesla v neónovom duchu, keďže presne o mesiac ožije neónovými farbami aj Hant Aréna v Bratislave. Moderátorom podujatia je Juraj Bača, ktorý sa nám priznal, že sám by chcel s cvičením yogy začať, a tiež by chcel chlapom ukázať, že toto cvičenie nie je čisto ženská záležitosť.

Just Neon Yoga

Samotné podujatie JUST NEON YOGA by Huawei sa uskutoční 15. 4. 2018 o 11:00 v Hant Aréne v Bratislave. Ide o 1. ročník eventu, kde si budú môcť účastníci vychutnať dva druhy yogy – basicpower, a to veľmi netradične – pod UV svetlami a v sprievode živej hudby. Okrem toho bude na zúčastnených čakať program v podobe vystúpenia Mirky Miškechovej, huslistu Marca Rajta, Beauty zóny s Oriflame, odľahčený gastronomický zážitok s radou LaktoFree od Raja a yoga workshopov s HYC a Flexity. Ambasádorkami tohto projektu sú Lenka Šóošová a Adriana Špronglová, ktorá povedala, že sa tento netradičný projekt rozhodla podporiť preto, aby si ľudia vytvorili vzťah k yoge zábavnou formou a nemali o tomto cvičení predsudky, že je to pomalé a nezáživné.

Just Neon Yoga

Just Neon Yoga

Partnerom JUST NEON YOGA sa stala aj spoločnosť Huawei, ktorá si dala za cieľ motivovať ľudí k prirodzenému ľudskému kontaktu. Podľa výrobcu je smartfón síce dôležitým pomocníkom, no nemáme zabúdať žiť v prítomnosti a stretávať sa s ľuďmi aj na takýchto príjemných akciách.

Just Neon Yoga

„Neon joga je unikátny projekt, ktorý, verím že, prinesie množstvo pozitívnych emócií, ojedinelých zážitkov a jedinečných okamihov. Rozhodli sme sa zapojiť do tohto projektu, keďže Huawei ponúka špičkové produkty v oblasti mobilnej fotografie, ktoré dokážu tieto unikátne momenty zachytiť akoby boli skutočné tu a teraz,“ hovorí Roman Vaňko, marketingový riaditeľ Huawei.

Just Neon Yoga

Just Neon Yoga


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Nádych, výdych – je tu JUST NEON YOGA

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2912
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.