Maľujte a oddychujte

redakcia

„Strávili sme veľa času pozorovaním prírody a vždy sme dospeli k záveru, že neexistuje nič, čo by pramenilo z ľudskej predstavivosti, a bolo také fascinujúce a nádherné ako rastliny a živé bytosti našej planéty.“ 

Maľujte a oddychujte
7. APR 2016

Tvrdia Becky Boltonová a Louise Chappellová, alias Good Wives and Warriors.So svojou knihou plnou maľovaniek vás pozývajú na pútavú cestu okolo sveta za ôsmimi najpozoruhodnejšími a najkrajšími pralesmi Zeme.

V edícii Maľuj a relaxuj vyšli omaľovánky Exotický prales. Okrem 80-tich strán nádherných kresieb obsahuje kniha aj vytrhávacie obrázky a pohľadnice.

  • „V každom skutočnom mužovi je skryté dieťa, ktoré sa chce hrať.“

Friedrich Nietzsche

„Keď sa s priateľmi a rodinou rozprávame o práci, myslia si, že náš život pozostáva zo samých hier a zábavy, pretože si na živobytie zarábame našou veľkou vášňou, kreslením. Rady sa vtedy ohrádzame argumentmi, že musíme dodržovať termíny, uspokojovať priania zákazníkov a často pracujeme dlho do noci, len aby sme dokázali, že sa ako ilustrátorky nielen zabávame, ale aj tvrdo pracujeme,“ rozprávajú autorky omaľovánky Exotický prales.

bux exotika

Severská divočina

... tajuplnými lesmi, vysokou trávou a medzi urastenými stromami. Pu­tujte po vrcholkoch hôr a zrakom sa túlajte po hladinách pôsobivých jazier a otvorených pasienkov. Ponorte sa do hlbín chladných morí, kde si môžete zaplávať s veľrybou, a cestujte ďalej za pôsobivou hrou polár­nych žiar. Doprajte si oddychový čas, svoju pozornosť venujte zvieratám, s ktorými sa na potulkách knihou plnou maľovaniek stretnete.

To všetko s úžasnými omaľovánkami Severská divočina z edície Maľuj a relaxuj.

bux severská divočina

„Príroda je mojím verným spoločníkom pri práci,“ tvrdí autorka Claire Scullyová, ktorá už dlhé roky pracuje pre známe spoločnosti, ako napr. Adidas, The New York Times, Line Skis a iné.  „Keď som dostala po­nuku vytvoriť maľovanky stvárňujúce drsnú krásu severskej divočiny, splnil sa mi sen.“

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Maľujte a oddychujte

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.