Jogou na pomoc deťom v Afrike

redakcia

Všetci, ktorí máte radi jogu a chcete týmto krásnym cvičením podporiť dobrú vec, pozývame vás na charitatívnu akciu pod názvom Aréna viac než šperk.

Jogou na pomoc deťom v Afrike
25. JUL 2013

Aj cvičením sa dá pomôcť. Po celom svete sa koná mnoho športových podujatí, ktorých výnosy putujú tým, ktorí to najviac potrebujú. Pre podobnú akciu sa rozhodla aj majiteľka jogového štúdia v Nitre, Adriana Seidler.

Cieľom jogového podujatia Aréna pre viac než šperk je pomôcť chudobným deťom v Afrike. Podobné aktivity na pravidelnej báze vykonáva aj humanitárna organizácia Viac než šperk, ktorá pomáha deťom v núdzi a osamelým matkám v najchudobnejších častiach Kene. Práve pre túto organizáciu budú určené peniaze, ktoré si podujatie zarobí.

Podujatie Aréna pre viac než šperk sa bude konať 31.8.2013 v Nitre. Ide o colodennú akciu, ktorá začína už o 9.00 a koná sa za každého počasia. Organizátori sa riadne pripravili, v prípade nepriaznivého počasia sa bude cvičiť v stane.

Na akých jogových inštruktorov sa môžete tešiť? Svoju účasť na akcii prisľúbili Jaroslav Pávek, ktorý odcvičí hodinu Ashtangha jogy, inštruktorka hiking jogy Monika Rišková, ako aj zástupkyňa Powerjoga Akadémia Slovensko Michaela Hluchová.

Počas prestávky sa môžete pokochať krásnymi šperkami, ktorých kúpou taktiež prispejete na pomoc deťom v Keni.

viac nez sperk

Viac informácii o priporavovanom podujatí a registrácii nájdete TU.

Zdroj: PR

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Jogou na pomoc deťom v Afrike

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2524
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.