Vyformuj si telo do plaviek v BIKINI VÝZVE!

Dynamický power joga tréning na spaľovanie

redakcia

Aj tréning power jogy môže byť dynamický - dá telu zabrať rovnako, ako rýchle silové cvičenie. Veď skúste tento dynamický power joga tréning na spaľovanie.

Dynamický power joga tréning na spaľovanie
Zdroj: Simona Hulmanová, POWER JOGA
19. JAN 2021

Cvičenie jogy je považované za pokojné, harmonizujúce cvičenie. Áno, sú meditatívnejšie smery v joge, ale sú aj také, pri ktorých poriadne precítite svoje telo.

Takýmto cvičením môže byť aj dynamický power joga tréning na spaľovanie. Rozcvičte sa pred ním a potom môžete ísť na samotné cvičenie.

V nasledujúcom videu vám správne prevedenie jednotlivých cvikov vysvetlí a predvedie certifikovaná inštruktorka power jogy, Jana Šimkovičová.

Či už s POWER JOGOU začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profi slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU ešte dnes!

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Pred a po tréningu jogy nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim, ako aj dopĺňanie minerálov a vitamínov. Aj preto je partnerom video programu Supershape POWER JOGA prírodná minerálna voda Mitická, s priaznivým pomerom vápnika a horčíka.

Banner_Miticka_2020_04


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Dynamický power joga tréning na spaľovanie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3200
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.