Candella masáž – relaxujte originálne a s dokonalým pôžitkom!

Mirka

Už len predstava voňajúcej sviečky, ktorá sa roztápa teplom plamienka na masážny olej, dopadá na pokožku tela, pomaly sa vstrebáva vďaka dotykom rúk, je fascinujúca. Všetko sa odohráva pri tlmenom svetle. Candella masáž, alebo ak chcete „sviečková“ masáž, dokonale poteší všetky zmysly, prináša uvoľnenie, relaxáciu a vyživí pokožku.

Candella masáž – relaxujte originálne a s dokonalým pôžitkom!
30. MÁJ 2013

Masáž pozná ľudstvo niekoľko tisícok rokov a naplno využíva jej schopnosť uvoľniť telo a posilniť ducha. Tak napríklad klasická reflexná masáž pomáha primárne odstrániť bolesť svalov. Švédska masáž je viac zameraná na detoxikáciu a riešenie bolestí chrbtice. Reflexná masáž využíva body na rukách, alebo nohách, a tak pomáha eliminovať konkrétne zdravotné problémy. Nuž a candella masáž je novinkou medzi masážami, ktorá vďaka vôni znásobuje pôžitok klasickej masáže.

Špeciálne sviečky, ktoré prinášajú slasť

Pri väčšine bežných masáží sa využívajú masážne oleje v kombinácii s éterickými olejmi. Hlavnú úlohu pri candella masáži hrá originálna sviečka, ktorá sa pôsobením plameňa roztápa. Teplý olej sa leje na pokožku a dotykmi rúk vstrebáva do pokožky. Zároveň sa teplom uvoľňuje vôňa, ktorú si klient volí podľa momentálnej potreby. Čokoláda, karamel, vanilka, lotos, citrusy. Ktorú z nich si vyberiete?

Sviečky sú zložené z prírodných ingrediencií, pričom zloženie závisí od konkrétneho výrobcu. Medzi bežné zložky sviečok patria prírodné oleje, včelí vosk, éterické oleje, prírodné parfumy, bambucké, alebo kokosové maslo. Prírodný koktail látok v sviečkach nielen nádherne vonia, ale aj hydratuje pokožku.

Ako masáž prebieha?

Celá procedúra trvá asi hodinu, pričom na úvod sa aplikuje píling, ktorý zbaví pokožku odumretých buniek a umožní jej prijímať živiny zo sviečky. Po jeho aplikácii nasleduje samotná masáž, ktorá využíva tradičné masážne techniky. Záver patrí zábalu, ktorý zavŕši blahodarne pôsobenie na celý organizmus.

Komu pomôže? Ako účinkuje?

Candella masáž využíva silu aromaterapie a masážnych techník, preto môže byť nápomocná pri riešení rôznorodých zdravotných problémov. Uľaví od bolesti svalov, kĺbov, šliach, bolesti hlavy a očisťuje organizmus od toxínov. Pomáha aj pri psychických ťažkostiach ako úzkosť, nespavosť či smútok.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Candella masáž – relaxujte originálne a s dokonalým pôžitkom!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2524
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.